Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

C Sharp'ta SQL Server da bulunan ürüne link verilmesi

laremmm34

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
arkadaşlar SQL Serverda bulunan ürünlere link vermek istiyorum.Fakat ne yaparsam yapayım.Malesef başarılı olamıyorum. Bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.

laremmm34

🌱Yeni Üye🌱
merhaba , ilginiz için teşekkür ederim.Sorunum şöyle esquelde veri tabanında ürünlerin tamamı var...Ayrıca urunler sayfasında 4 farklı kategori var. Bu 4 kategoride farklı ürünler var.Yeni çıkan 4 farklı ürün gibi.Ve ben o 4 ürüne link verip ürünlerin detay sayfasına gitmesini istiyorum.Fakat malesef başarılı olamıyrum.Link ne verirsem veriyim hata alıyorum.Umarım konuyu anlatabilmişimdir.

cm1987

🌱Yeni Üye🌱
merhaba , ilginiz için teşekkür ederim.Sorunum şöyle esquelde veri tabanında ürünlerin tamamı var...Ayrıca urunler sayfasında 4 farklı kategori var. Bu 4 kategoride farklı ürünler var.Yeni çıkan 4 farklı ürün gibi.Ve ben o 4 ürüne link verip ürünlerin detay sayfasına gitmesini istiyorum.Fakat malesef başarılı olamıyrum.Link ne verirsem veriyim hata alıyorum.Umarım konuyu anlatabilmişimdir.

sql server da tablo ıcıne lınk eklenmıyor dıye bılırıyorum söyle yapsaydınız daha kolay olurudu vs bır datagridvıew yda dataset olusturuo sqlden verıyı cektıkten sonra datagrıdvıew ıcınde lınkınızı verebılırıdınız