Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CADI + corelde draw da hazırlanmış bir çizim:::

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba arkadaşlar sizinle corelde hazırladığım serbest bi çalışmayı paylaşmak istiyorum. Çizimler bana ait::: Yorum + eleştiri bekliyorum:)

cadbw2.jpg

Benzer konular

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tam böle çizgifilm karekterlerini anımsatiyo ama eksigi cadinin kiyafeti tek renk olusu basit durdurmus saç işçiligi vucut biraz odun kalmış ince işçilik istiyo biraz :D corel kullanmadım hiç nasıl yapılır bilmiyorum ama gözüme bunlar ilişti

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorum için teşekkrüler Androit. Aslına bakarsan ben de aklımdan çizgi filmlerdeki kötü cadıları giçirmiştim çizerken. Vücudunun odun gibi durması konusunda haklısın.. İnce işçilik işi de daha farklı kılacaktır... Haklısın:)

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmayla ilgili tek bi tane yorum aldım:(
Bu galiba çok da iyi bi çalışma olmadığını gösteriyo:) e o zaman daha iyi bişeyler yapmak lazım!çizime devam:)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
önemli bir akesuar eksik cadını süpürgesi :D bide cadı çok mankensi duruyor yav :d sevdim güsel eline sağlık bu şekild değerlenirecek olursak olmuş bide cadının yanaklarınıda biras pembemsi yapsaydın nası olurdu die düşndüm :D

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorum için Teşekkürler Majestic:)Çizimi gece vakti yaptım süpürgesi kaldı+hemen yapıp hemen göztermek gibi çocuksu bi heves var bende:)
tabii bu eksikliklere neden oluyo... Manken gibi oldu çünkü insan anatomisinde çizimim sıfır! bu yüzden de biraz odun gibi duruyo beden çizimlerim. Hareket vermeyi beceremiyorum çizimlere.
bi de bunlardan animasyon film yaptığımı düşünsene:)
ben de south park çizerleri gibi yürütmekten aciz sağa sola hareket ettiririm heral çizgi adamlarımı:)

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
en güzel yorum -maje- den geldi süpürge cidden büyük eksik :p çalışmanın çok yorum almasını istiyosan canlı renkler kullan sitede genel yapi tasarimdan daha ziyade göz doyuruculuguna bakıyo çok az var böle cidden arkadaslara faydalı yorum yapan üsülüyorum... ama paylaşım konusunda gayet başarılı buda üzüntümü gideriyo

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aslına bakarsan Androit amacım çok yorum almak değil. Sadece oldum bittim çizmeyi seviyorum ve burada hakikaten kendini çizim + tasarım + grafik üzerine yetiştirmiş insanlar var. Haliyle buradaki paylaşımlar benim için önemli. e faydalı olacak yorumları da kim istemez di mi?:)

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
benim bildiğim cadılar biraz azgır olmaz mı yani önden çıkmış bir iki diş mesela. bu çok hanımefendicadı olmuş :) emeğine sağlık

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu seferkisi hanımefendi oldu miço dediğin gibi cazgır olsa belki çok daha değişik olurdu:)
bi dahaki sefere bu tür ayrıntılara daha dikkat edicem artık ::::Yorum için saol miço:)

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Vallaha ya bu cadı cok masum bakıor hanfendi cadı benim bildiğim cadılar Bakmasıyla korkutur Ama Güzel Olmuş Klavyene sağlık

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar bu biraz tatlı cadı oldu anladığım kadarıyla:) Biraz daha ürkünç yapmak lazım.burna koca bir ben kondurululabilir mesela! surat biraz daha sarımsı gözler mavi deil de kızılımsı evet evet olabilir, çok daha çirkin bir cadı olabilir:)

meribo

🌱Yeni Üye🌱
elbise konusuna girmeyeceğim benim hoşuma gitti iyi çalışma elbiseyle alttai cadı yazısı birleşmiş sanki elbisenin kuyruğu gibi bu benim düşüncem

kahan.35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mavitayfa yaptığın çalışma gerçekten de güzel olmuş,
ama benim nacizane görüşüm; cadıya beyaz contur atacağına gölge efekti
kullanıp gölgenin rengini daha açık bi renk yapsaydın belki daha çekici olurdu.
yani bu benim görüşüm cdr.si sende olduğu için bi dene derim...

kolay gelsin iyi çalışmalar

Emeğe Saygı

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
karikatürize çizimler hoşuma gidiyo ancak bu çizimimde çok eksik var kollar bedene nazaran çok ince mesela + bel çok kalın zaten
üzerinden zaman geçince daha iyi görüyorum eksiklerimi:)
yorumlar için teşekkürler

Son düzenleme:

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
eksikleri olabilir. Lakin mevcut imkanları da düşünürsek (corel+mose) çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
cadı güzelde bide rapid'ini verirseniz daha güzel olur :D:D:D