Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çağdaş Tıbbi Tahlil Labaratuarı İlan Tasarımı, yorumlarınıza...

Bilal Kılınç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cagdastibbitahlillabara.jpg

Benzer konular

Bilal Kılınç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
47 görüntüleme fakat 0 cevap, sanırım sorumlu arkadaşlar tatile çıktı:)

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarım ılk bakısta hos gorunuyor ama adresı en alta yazsan daha duzgun olur sanırım logoyu bıraz buyutsen asagı kısım cok beyaz kalmıs en alta bır bant atabılırsın sloganı en alta ve kucuk yazmıssın vurgulara bıraz dıkkat derım. ama genel olarak hoc olmus elıne saglık bıraz daha uzerınde calısırsan cok guzel bırsey cıkarırsın.
iyi calısmalar.:wink:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben de arkadaşla aynı görüşteyim üst kısımdaki alan ilanınızdaki görüntüyü biraz bölmüş gibi o bölümdeki kopukluk hallolsa çok daha iyi görünürdü
emeğinize sağlık

Bilal Kılınç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de arkadaşla aynı görüşteyim üst kısımdaki alan ilanınızdaki görüntüyü biraz bölmüş gibi o bölümdeki kopukluk hallolsa çok daha iyi görünürdü
emeğinize sağlık

değerli yorumunuz için teşekkürler, üst kısımda resmin olduğu yere kadar komple her şeyiyle logo olduğundan, oradaki manasız boşluğu doldurmak için bir resim ekledim, inanın bana onsuz çok kötü duruyordu:angel:

irfarslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanki el ilanının üzerine kartvizit konulmuş gibi olmuş adres kısmını alta alsan daha güzel olacak ben beğendim

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarımı bir yana bırak. Laboratuvar sözcüğünü yanlış yazmışsın. Umarım müşteriye göstermedin.

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
üstteki adres kısmının olduğu bantı tamamen aşağı alırsanız güzel olur. isim üstte kalabilir büyütülerek.