Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çalı logo & kurumsal tanıtım

firlama35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
calilogo.jpg

Arkadaşlar bu çalışmam sadece logo çalışması içerik bilgilerini kaale almayalım..
Daha önce yaptığım logodan vazgeçildi bu yeni çalışma eleştirilerinizi bekliyorum..
Firma henüz faaliyette değil...
Kolaylıklar herkese...

Benzer konular

EDesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
Eline sağlık gayet güzel olmuş...Renkler çok uyumlu...Yalnız 'Kayısı Kremi' yazısında biraz daha oynamalısın...

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logonda bence çok fazla gölge kullanmışsın renk uyumu güzel ama logo konusuna gelince sonuçta bi kozmetik firması biraz daha estetik çizgiler kullanabilirdin çizgilerin kalın olmuş sanki biraz daha inceltebilirdin artı antetli kağıtta ise yazıları yazacak yer bırakmamışsın sanki kulladığın görselleri biraz daha ufaltabilirsin görsellerin çok büyük :) biraz daha detaylara dikkat edersen bence gayet bir çalışma olabilir kolay gelsin ...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş başarılarının devamını dilerim

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede gayet güzel olmuş tebrikler

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel görünüyor fakat kağıtta bu kadar koyu kalmamalı gibi yeşili biraz soluklaştırmalısınız diye düşünüyorum

Ottom@n

🌱Yeni Üye🌱
Gayet Güzel Olmuş AMA Senin Baskıda bu rengi yakalaman ZOR bu işin bu renkte çıkması için Senin onu 5 Renkli bir Heidelberg Speedmaster da bastırman lazım yada Roland 300 de Yeşili Biraz açsan bence Mükemmel renklerle logoda iyyi saolasın emeğine sağlık

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba

Öncelikle tebrik ederim hoş bir çalışma ama düzeltilmesi gereken yerler var. Bence yazı karakteri çok kalın kullanılmış bio cosmetics yazısı daha yumusak çizgilerde olabilir. Kayısı Kremi yazısıda çok gölgeli ve efekli olmuş daha sade ve güzel olabilir. Bir arkadaşımız logoda kullanılan sembolün diger kartvisitte ve kağıtta büyük kullanıldığını söylemiş bende katılıyorum cok buyuk ve belirgin bu yuzden kotu duruyor daha sade ve küçük olabilir. Bence düzeltmeler yapıldığında çok başarılı bir çalışma olacak.

İyi çalışmalar dilerim.

loft graphics

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.loft-studios.com
ufak makyajlar çalışmayı daha hoş yapabilir renklerde biraz daha pastele yönelebiliriz, font seçiminde daha zarif font kullanabiliriz, başarılar