Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

calismalarimdan ornekler

gnc90

🌱Yeni Üye🌱
iyi gunler mahır bey adım gonca ben mımarı dekoratıf sanatlar mezunuyum normalde mımarı modelleme yapıyordum genelde iç mekandı ama sımdı calıstıgım yer ınsaat fırması ve dıs cephe yapıyorum 3d maxda çizimi yapıyorum ama gercekcı gorunumde render alamıyorum sızın calısmalara da baktım ve gercekcı duruyorlar rıca etsem bana dıs cephe renderı ıcın yardımcı olabılırmısınz

gunelayvaci

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyi gunler mahır bey adım gonca ben mımarı dekoratıf sanatlar mezunuyum normalde mımarı modelleme yapıyordum genelde iç mekandı ama sımdı calıstıgım yer ınsaat fırması ve dıs cephe yapıyorum 3d maxda çizimi yapıyorum ama gercekcı gorunumde render alamıyorum sızın calısmalara da baktım ve gercekcı duruyorlar rıca etsem bana dıs cephe renderı ıcın yardımcı olabılırmısınz
Dış mekan çalışmalarında eğer Vray kullanıyorsanız Vray sun ile gerçekçi görünüm elde etmek mümkün. Ben Vray sun ile Physical camera kullanıyorum.Güzel ikilidir bu.

gizemy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerınıze saglık bende ıc mımarlık okumayı dusunuyorum bunları otoket programıyla mı yaptınız ?

turhan z

🌱Yeni Üye🌱
Ben çok kıskandım.. Çok güzel çalışmalar, özelliklede ofis ve iç mekan çalışmaları. Emeğinize sağlık.

mahircelik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.blurlight.com
karakter modellerini satmiyorum. ancak satmak uzere hazirladigim bazi modellerim var bir aya kadar turbosquid de gorebilirisiniz.

konzara

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar öncelikle tebrik ederim çalışmalarınız çok güzel..elinize saglık.. benim ögrenmek istedigim bu tarz bir iş yaptırmak istesek maliyeti ne olur..https://vimeo.com/24669234