Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çay kutusu Tasarımı Çalışması

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teaqj.jpg

Benzer konular

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. İngilizce kısımları kontrol ettirmenizi tavsiye ederim. bir kaç kelime kullanım hatası yer almakta.

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür Ederim. Farkında değilim onun kontrol edilecek zaten tekrar ;)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu çay kutusu zaten mevcut, daha önceden siz yaptıysanız sorun yok..
6 ay önce bana bire bir taklit edebilirmisin diye bir talep geldi, inceledim hem teknik zor, hem de etik olmaz diye kabul etmedim...
Şimdi siz kendi tasarımım diye koyunca şaşırdım doğrusu...
Üstelik yukardaki görselde scan edilmiş gibi duruyor, daha büyük halini koyarsanız tatmin edici bir sonuca ulaşırız sanıyprum.

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu çay kutusu zaten mevcut, daha önceden siz yaptıysanız sorun yok..
6 ay önce bana bire bir taklit edebilirmisin diye bir talep geldi, inceledim hem teknik zor, hem de etik olmaz diye kabul etmedim...
Şimdi siz kendi tasarımım diye koyunca şaşırdım doğrusu...
Üstelik yukardaki görselde scan edilmiş gibi duruyor, daha büyük halini koyarsanız tatmin edici bir sonuca ulaşırız sanıyprum.

Scan falan etmedim doğrudur size gelmiş olabilir evet tekniği zor ama yaptım sonunda tabikide 1 haftamı aldı dıyebılırım size, sonucunda güzel birşey oldugu için evet görseli güzel diye paylaştım.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Yani netice şumudur, yanloş anlamadıysam.. Bu iş size geldi, aynısını yaparmısınız diye, ve sizde uğraşıp didinip aynısını yaptınız, sonra çay kutusu çalışmam diye paylaştınız :)
Elinize sağlık öyleyse, çok başarılı bir iş çıkartmışsınız!!!

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yani netice şumudur, yanloş anlamadıysam.. Bu iş size geldi, aynısını yaparmısınız diye, ve sizde uğraşıp didinip aynısını yaptınız, sonra çay kutusu çalışmam diye paylaştınız :)
Elinize sağlık öyleyse, çok başarılı bir iş çıkartmışsınız!!!

Yalan söylücek değilim inanmayabilirsin ;) bu size kalmış birşey yapanda basanda biliyor başkasının bilmesine gerek yok neyse sagol yinede. Bu arada İstersen cdr , ai , psd si var bende 3 ayrı programda çalışıldı.
Bu fotografı

23831808.jpg

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Yalan söylücek değilim inanmayabilirsin ;) bu size kalmış birşey yapanda basanda biliyor başkasının bilmesine gerek yok neyse sagol yinede. Bu arada İstersen cdr , ai , psd si var bende 3 ayrı programda çalışıldı.
Bu fotografı
23831808.jpg

Ben böyle bir çalışmayı yapamayacağınızı kastetmedim, elbette bahsettiğiniz programları çok iyi kullanıyor ve her türlü tasarımın üstesinden geliyor olabilirsiniz.
Öğrenmek istediğim sadece şuydu, bu çalışmayı sıfırdan siz mi yaptınız, yoksa size geldi taklitmi ettiniz diye..
Cevabını aldım zaten.
Teşekkür ederim. Kolay gelsin...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
ve o zaman başlık çay kutusu tasarımı olmamalı...

var olan bir ambalaji yeniden baskiya hazırlamışsınız. (doğru anliyorum dimi?)

Eger öyle ise biz neyi yorumluyacağiz?