Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çayırova belediyesi karton poşet tasarımı

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
belediye bunları muhakak kendi bölgesinde kullanacaktır olduki kullanmadı belediyenin başka şubeleri olan marketmiş gibi adresi niye yazıyor tamam telefon numarası web adresi adres fazlalık bide belediyeye bunu sunarken Sampaştan Hasan böyle yorum belirtti deyiver anlayacaklardır.
ama çalışma estetik ve güzel ellere sağlık

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
Yapılacak yorumlar zaten yapılmış. Acaba rica etsem kullanılan vektörü bizimle paylaşabilirmisiniz?

Trakyalı_bea

🌱Yeni Üye🌱
mrb arkadaşım öncelik iyi bir çalışma eline sağlık..bana bu logo lazım belediyenin dokuma armasını istediler ama ellerinde çizim yok bana nette söylediler ve logo çok bozuk corel çizimini bana verebilirmisin ?

MACmanns

🌱Yeni Üye🌱
selamlar size ozel mesaj gondereiyorum ama acaba sizden çayırova belediyesinin logosunu alabilir miyim. vektorel hali olur is esuper olur...

**** mail adresim

soneriax

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
grafik34.com
çayırova denince aklıma ilk gelen yeşil tonları. mavi fazlaca göz yoruyor ama bence başarılı bir çalışma

LIVESMEDA

🌱Yeni Üye🌱
Ilk önce emeğine sağlık ama bana göre daha iyi şeyler çıkarabilirsin bir belediye'ye göre çok basit kalmış gibi duruyor bence.... çiçek desenlerinden ziyade daha ağır çini motiflerini osmanlı motifleri gibi şeylerden örnek alarak bir şeyler çıkarabilirsin ;)))))

atasar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.atasar.com
Merhaba grafiker olarak değil müşteri gözüyle baktığında logo desene göre ufak kalmış
internet adresini pilyaja yerleştirebilirsiniz adresleri körük kısmına da koysaydın logo daha öne çıkabilirdi
başarılar

okant

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma.tebrikler.
arkadaşlar forumda yeni konu nasıl açılıyor.
yeni konu diye bir buton varmış fakat nerede?

sagopa14

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çayır ova belediyesini logosuu atarsan çok sevinirin.