Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çayırova belediyesi karton poşet tasarımı

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aşağıda bir belediyenin karton poşet tasarımları bulunmaktadır. Yorumlarınızı bekliyorum...

picture15m.png

buda küçük olanı:)

picture16deb.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim. Farklı yorumları bekliyorum yanlız.

sonmezposet

🌱Yeni Üye🌱
ben begendım ama renkler bıraz soluk kalmıs ama bence bır beledıye posetı ıcın cok hos 17 yıllık bır posetcı olarak begndım elıne saglık.ya bıde altta kulandıgın desenlerı nasıl veıryorsun ,,*

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Üstteki mavi etki gözü yoruyor sanki fazla kaçmış.Eline sağlık paylaşım için teşekkürler..

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben begendım ama renkler bıraz soluk kalmıs ama bence bır beledıye posetı ıcın cok hos 17 yıllık bır posetcı olarak begndım elıne saglık.ya bıde altta kulandıgın desenlerı nasıl veıryorsun ,,*

Teşekkür ederim yorumun için. Altta kalan deseni photoshop da verdim basit bir texture özelliği. Yukarıda ki mavi tonlar zaten poşetin katlanacak kısmına denk geldiği için fazla görünmüyor sadece bir hava katıyor.

Renkler karton poşet olduğu için çok güzel çıktı soluk görünmüyor burda göründüğü gibi durmuyor yani baskıda.

Üstteki mavi etki gözü yoruyor sanki fazla kaçmış.Eline sağlık paylaşım için teşekkürler..

Nilgün hanım mavi etki dediğim gibi katlanır kısma denk geliyor örnek baskı aldım çok hafif görünüyor ön ve arka yüzde o yüzden gözü yormuyor pek fazla ama yorumun için teşekkürler.

Bayfresh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Genelde guzel bir tasarim. Yanliz:

- yazilardaki pozisyon ayarlari daha titiz yapilabilinir
- texture cok sert kullanilmis
- usteki gradient cok sert olmus.. Biraz daha flow verilse daha estetik durur

saygilar BESIKTASLIM!

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Flood yapan üye:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Genelde guzel bir tasarim. Yanliz:

- yazilardaki pozisyon ayarlari daha titiz yapilabilinir
- texture cok sert kullanilmis
- usteki gradient cok sert olmus.. Biraz daha flow verilse daha estetik durur

saygilar BESIKTASLIM!

Teşekkürler yorumun için haklısın biraz düzenliyim:)

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmanızı beğendim. Ben sizden bir şey istesem; poşet tasarımındaki ölçüleri ve bir de kat izlerinin konumlandırılması hakkında bir sunum yapabilir misiniz acaba ?

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba o kadar vaktim olacağını sanmıyorum:) Sunumu ne için istiyorsun açıklarmısın biraz. Belki sitenin arşivinde döküman bulabilirsin.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok mavi biraz boğmuş zemindeki vektöreller güzel ama logoyla beraber karışıklık var biraz. Vektöreller lacivert olsa daha vurgulayıcı olabilirdi.

sonmezposet

🌱Yeni Üye🌱
ya ben bılsem nasıl yapıldıgını zatten sana sormam :) ama desenkı nasıl poset ypılır cvbım buyuk ıhtımal senınkıne yakın olurdu :) senden rıcam (kı bu benım ıcın cok onemlı)nasıl yaptgını az da olsa bana tarıf et cunkı bu yıl bu desenler cok revacta.ben numune bazında musterıme sunuyorum yanı kendı grfık calısmam ıle o yuzden eger meslek sırrı degılse vaktın varsa yardım edersen cok tesekkur ederım.hoscakal.***************** dan ulasabılırsın bana..

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ne bağarıosun arkadaşım:) Tamam anlatıyım. Anlatıyorum iyi dinle bas bas bağarma:)

the deep

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Valla aşağıda anlatmaya çalıştım inş. açıklayıcı olmuştur:):angel:

anlat304m.jpg

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
ya ben bılsem nasıl yapıldıgını zatten sana sormam :) ama desenkı nasıl poset ypılır cvbım buyuk ıhtımal senınkıne yakın olurdu :) senden rıcam (kı bu benım ıcın cok onemlı)nasıl yaptgını az da olsa bana tarıf et cunkı bu yıl bu desenler cok revacta.ben numune bazında musterıme sunuyorum yanı kendı grfık calısmam ıle o yuzden eger meslek sırrı degılse vaktın varsa yardım edersen cok tesekkur ederım.hoscakal.***************** dan ulasabılırsın bana..

İletişim bilgileri veren üye:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri vermek yasaktır. Lütfen iletişim bilgilerinizi pm (özel mesaj) yolu ile veriniz.

görselci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beğendim güzel ben bu logoyo eskiden beri bilirim eskiden orada otururdum logoyu sizmi yaptınız

fuzuli07

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bijuteri parfümeri işyerim için faklı ebatlarda el geçme poşet bastırmak istiyorumm nereye bastırabilirimm nasıl bir tasarım yaptırabilirimm yardımcı olurmusunuzz