Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çayırova Boru broşür çalışmaları

Karax

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar Müşterime 3 Adet İlan Tasarımı Yaptım. Sizinde Değerli Yorumlarınızı almak İsterim.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Bence üçüncüsü iyi, daha az şeyle daha çok şey anlatıyor. 1.si de fena değil ama kimse oturup o yazıları okumaz, önemli noktaları daha büyük bir puntoyla verirsen ('Çevreci, 30 yıllık tecrübe' falan) o da güzel olur.

ukayrak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2. ilanda adamın kaskının Photoshop uygulamasi icin biraz daha ugrasmak lazım ve sag tarafa konumlanmalı... böylelikle daha dengeli olur...

3. ilan denge anlamında ve uygulama anlamında daha iyi...

elinize saglık...

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
1. afişte yazılan "Anlaşılmayan birşey var mı? (mı ayrı yazılması lazım ayrıca:)" ve altındaki cevap anlaşılmamış bence :/ Yani başarımızın sırrı nedir? Cevap biraz karmaşık olmuş sanki, ilk okuyuşta anlaşılmıyor. Vurucu değil, çekiciliğini kaybetmiş. Ayrıca kullanılan fontlar Türkçe değil, karakter sorunu var.

2 ve 3'te de yukarıda bahsettiğim verilmek istenen mesaj tekrar gözden geçirilmeli ve tasarım olarak ön plana çıkarılmalı bence.

Karax

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence üçüncüsü iyi, daha az şeyle daha çok şey anlatıyor. 1.si de fena değil ama kimse oturup o yazıları okumaz, önemli noktaları daha büyük bir puntoyla verirsen ('Çevreci, 30 yıllık tecrübe' falan) o da güzel olur.

Teşekkürler Dikkate alacağım

Karax

🌟Usta Tasarımcı🌟
2. ilanda adamın kaskının Photoshop uygulamasi icin biraz daha ugrasmak lazım ve sag tarafa konumlanmalı... böylelikle daha dengeli olur...

3. ilan denge anlamında ve uygulama anlamında daha iyi...

elinize saglık...

evet kaska ugraşamadım henüz sıkıntılı farkındayım tşkler

Karax

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. afişte yazılan "Anlaşılmayan birşey var mı? (mı ayrı yazılması lazım ayrıca:)" ve altındaki cevap anlaşılmamış bence :/ Yani başarımızın sırrı nedir? Cevap biraz karmaşık olmuş sanki, ilk okuyuşta anlaşılmıyor. Vurucu değil, çekiciliğini kaybetmiş. Ayrıca kullanılan fontlar Türkçe değil, karakter sorunu var.

2 ve 3'te de yukarıda bahsettiğim verilmek istenen mesaj tekrar gözden geçirilmeli ve tasarım olarak ön plana çıkarılmalı bence.

"Anlaşılmayan birşey var mı? konusunda haklısınız ayrı yazılmalıydı. altaki cevabın karışık olması işin espirisi olarak düşündüm. Font evet türkce değil farkındayım harflerle biraz oynadım mı alsana türkçe :) 2-3 te vermek istenilen mesaj bana çok açık geldi tasarımda bence sade ve şık ama yinede sizin yorumlarına saygı duyuyorum. tşkler