Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cepli dosya tasarımı

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ceplidosyayf7.jpg

Merhaba arkadaşlar. İnşaat ve emlak firması için yaptığım cepli dosya çalışması (umarım ordadır) için yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

Son düzenleme:

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ön kapakta fotoğraf karelerinin kenarları beyaz zeminde kaybolmuş. Karelerin aralarındaki boşluklar fazla.
Sayfa kenarı çevirme (Page Curl) efekti pek sıcak gelmedi, çok klasikleştiği için hoş görünmüyor.
Zemine biraz degrade yardımıyla aynı rengin tonlarını uygulayabilirsin. Ön kapak zemini ise fazla parlıyor. (bence)

Eline sağlık, kolay gelsin...

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
H. salma merhaba söylediklerini dikkate alacağım. Evet bana da o efekt pek hoş görünmedi ama kararsız kalmıştım teşekkür ederim

foxx_foxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet hoş bi çalışma..sen mükemmelsin... bunu ilerde göreceksin..

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Umarım dediğin gibi olur teşekkür ederim.

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade ve hoş bi çalışma emeğine sağlık

nareysen

🌱Yeni Üye🌱
h.salma arkadaşımın dediğine katılıyorum dosyanın ön kapağı fazlasıyla parlıyor başarılarının devamını dilerim

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
ön kapağa hafif bir tram verebilirsin, sayfa kenarını bencede kıvırma ama onun dışında çok iyi bence... Eline sağlık.

collman

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş eline sağlık, ama arka kapak kırımla olan yeri biraz basit gibi durmuş ama genel olarak 4+4 lük. renkler güzel.

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arka kapaktaki kıvrımı yok etmişsin bende aynı fikirdeyim, ön kapakta karelerin etrafına lacivert geçebilirdin, bunların dışında çalışma çok güzel ellerine zihnine sağlık:)başarılar

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş bi çalışma ellerine emegine saglık temiz iş cıkarmışsın

MandalinaAjans

🌱Yeni Üye🌱
çok hoş ve başarılı bir çalışma olmuş, elinize yüreğinize sağlık. şu ara bir yerde çalışıyor musunuz?

umitozcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ön kapakta fotoğraf karelerinin kenarları beyaz zeminde kaybolmuş. Karelerin aralarındaki boşluklar fazla.
Sayfa kenarı çevirme (Page Curl) efekti pek sıcak gelmedi, çok klasikleştiği için hoş görünmüyor.
Zemine biraz degrade yardımıyla aynı rengin tonlarını uygulayabilirsin. Ön kapak zemini ise fazla parlıyor. (bence)

Eline sağlık, kolay gelsin...

karelerin aralarında boşluk fazla doğru ama diğer yaptığın eleştiriler sadece eliştiri yapmak için eleştiri bence tasarımın dormatında degradenin olması bence çok saçma olcak kurumsal çalışmanın dışına çıkacak bunu bilmelisiniz. bence çalışma çok güzel eline sağlık .... Page Curl efektine gelelim doğru klasikleşmiş bir efekt ama arkadaş doğru yerde ve çok güzel kullanmış bence çalışma çok güzel ve asil
kapak zemini parlak derkende anlamadım ne demek istediğinizi:)