Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çiçekcilik ve peyzaj firmaların bir kaç örnek katalog ilanlar..(Eski tasarımlarımdan)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar öncelik bunlar tasarımlar ,ilk başladıgım zamanlarda 2005-2006 arasında Photoshop bazlı Corel Draw calısmalarımdır.
Sasbüd çatısı altına Türkiye genelini kapsıyan Firmalar katalogu için hazırladıgım 250 tasarımlardan bir kacını ancak gösterebiliyorum. Burda ki amaç; bazı tasarımları görüceksiniz cok basit gelicek size ancak yaklaşık 1 yılımı verdigim firma rehberi katalogu calısmasında firma sahipleriyle birebir görüşmelerimlerden,etki ve tepkilerinden,
neye önem verdiklerini ögrendikten sonra en iyi tasarımın en basit bir sekilde müsterinin gözüne girecek ahengin, tasarımdan ziyade ciceklerin ve bir çok çeşit botanik figürlerinin görünümü , aynı sayfada fotoğrafların kendi iclerinde ahenk olusturması gerektiği, albenisinin daha önemli oldugunu gördüm. Peysajcılıkta ve cicekcilikte tasarımların en profesyoneli bile cekici gelmiyebilir. Unutmamak lazımki bu sektörde uğrasan satıcılar , üreticiler ve alıcılarda topraklar ugrasan insanlar..Bu sektör icin calısacaklara ön bilgi olarak yardımcı olmak istedim.. herkese bolsans..iyi çalışmalar.Daima arkanıza bakmadan hisslerinize ve yeteneğinize güvenerek yol almanız dileğiyle :))