Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çınar inşaat logo tasarımım

Melih92

🌱Yeni Üye🌱
selam, ben grafikerliğe yeni başladım kurs alıyorum çınar inşaat firması isminde bir logo tasarladım ( çınar inşaat firması ismi uydurma isimdir:)) bu işte daha 1.5 aylık eğitimim olduğu için hatalarım vardır elbet:) tasarımı bilen iyi anlayan hocalarımdan yorumlar bekliyorum çok meraklıyım hatam varsa buradan da ögrenmek isterim:)
WMeT.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:

Benzer konular

Melih92

🌱Yeni Üye🌱
birde çınar inşaat yazısını ismi belli olsun diye amatörce yazdım haberiniz olsun:)

Melih92

🌱Yeni Üye🌱
o yaprağı çınar yapragından çizmiştim ama küçük diye tam algılanmıyor. dediğiniz gibi gri tonları bi deniyim, bunlar yapmış olduğum ilk tasarımlarım acemiyim:) şuan öğrenme aşamasında olduğumdan dolayı sizlerin yorumları benim için önemli. yorumunuz için çok teşekkür ederim.

ByLodos

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.enesmetehanbal.com.tr
çınar ç ile başlıyor c ile yapmışsın hatalar olur hani onu geçtimde şey yapmayı dene birde C yi büyüt çınarıda altına koy ki Ç gibi birşey ifade etsin birde öyle dene küçük kalmış Ç çünkü

Melih92

🌱Yeni Üye🌱
yorumun için teşekkürler birde ç harfine benzeterek yaptım atıyorum şimdi .

Melih92

🌱Yeni Üye🌱
çınarın yaprağı ve gövdesiyle ç harfi vermeye çalıştım birde renkleri kiremit rengi ve gri tonlu renkle denedim gradyan kullanarak , bu nasıl olmuş acaba