Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cinema 4d yardım please

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selam arkadaşlar benim elimde ai. formatında vektörel çizimim var bunu cinema 4d de nasıl boyut kazandırabilirim ai. çizimimi sürükledim açıldı connect yaptım parçaları fakat nurbs verdiğimde boyutlanmadı 4d görünümü kazanmadı yardımcı olabilecek var mı acaba

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer yaptığınız işlemlerde bir eksiklik yoksa ai olarak aldığınız çizimin bazı yerlerinde bağlar kopmuştur. Vertex moduna geçip noktaları birleştirin (weld) sorununuz düzelir ...

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
noktaları ayrı gözükmüyor ama tıkladıgımda vertex te çizgiler bazıları beyaz bazıları mavive birlleştirme nasıl yapılıyor

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eğer yaptığınız işlemlerde bir eksiklik yoksa ai olarak aldığınız çizimin bazı yerlerinde bağlar kopmuştur. Vertex moduna geçip noktaları birleştirin (weld) sorununuz düzelir ...

3 Saat önce #3
noktaları ayrı gözükmüyor ama tıkladıgımda vertex te çizgiler bazıları beyaz bazıları mavive birlleştirme nasıl yapılıyor

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
İki noktayı da seçtikten sonra sağ tıklayıp Weld komutu ile birleştirebilirsiniz. Bu seçenek çıkmıyor veya aktif değilse Edge moduna geçip kenar çizgileri Attack komutuyla birleştirin sonra Wertex moduna geçin ...

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İki noktayı da seçtikten sonra sağ tıklayıp Weld komutu ile birleştirebilirsiniz. Bu seçenek çıkmıyor veya aktif değilse Edge moduna geçip kenar çizgileri Attack komutuyla birleştirin sonra Wertex moduna geçin ...

maalesef dediğin seçeneklerin hiç biri çıkmadı yada ben beceriksizim bu konuda

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
maalesef dediğin seçeneklerin hiç biri çıkmadı yada ben beceriksizim bu konuda
sorun illustratordan atmamdan kaynaklandı ai yi photoshopda açıp path ini aldım path i cinema ya attım bu şekilde oldu ilginizine teşekkürler