Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çizimlerim gelişiyor mu ne? :) ilginize...

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bunlarda yeni çizdiklerim..bu kadar değil tabiki ama bunları ekledim şimdilik..
diğerlerinide eklicem yakın zamanda vakit bulunca..desen ve imgesel çalışmalarımıda
sizlere sunmak istiyorum ama onlar resim kursunda muhafaza ediliyor yoğun güvenlik
önlemleri altında:rofl: :tongueout: ya birde sizce güzel sanatlar mı eğitim fakültesi mi???
ben çok kararsızım şu ara..teşekkürler ilginize...saygılar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Daha önceki çalışmalarına da bakmıştım..Ama bunlarda gerçekten ciddi ilerleme görüyorum. Çizgilerin düzgün ve kendinden emin olmuşlar..Özellikle ilk ve son çalışmayı çok beğendim. En altın bir üstündeki yüz çizgisinin konturü çok sert kalmış ve saçların uçları anı şekilde özensiz gibiler..Devamını da bekliyorum..Başarılar..

mum_alevi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Süper ya.:D Gözümle görmeden inanmam...:p Şaka bir yana, eline sağlık. Çok güzel çalışmalar.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Çizimlerin oldukça başarılı
benim dikkatimi çeken yüzün etrafındaki tel çizgi çok fazla göze batıyor.
Biraz daha serbest çizilmeliydi çok keskin duruyor.
yinede başarılı çalışmalar
36496054.jpg

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha önceki çalışmalarına da bakmıştım..Ama bunlarda gerçekten ciddi ilerleme görüyorum. Çizgilerin düzgün ve kendinden emin olmuşlar..Özellikle ilk ve son çalışmayı çok beğendim. En altın bir üstündeki yüz çizgisinin konturü çok sert kalmış ve saçların uçları anı şekilde özensiz gibiler..Devamını da bekliyorum..Başarılar..
evet dahaa önceki çalışmalarımdada güzel ve bi okadarda yapıcı yorumlarını okumuştum..teşekkür ederim tekrardan :D evet çizgilerimin geliştiğini kendimde farkedebiliyorum..son çalışmayı (köpüşü) çok zevk alarak yaptım..bayılıyorum köpeklere bitaneler onlar :D evet yüz çizgisi hakikaten baya bi sırıtıyormuş yeni farkettim..ama büyük bi çizimdi çok sonuna doğru sıkıldım açıkçası saçlarda faln..sonucunda böle bişy çıktı ortaya :D birazdaha özenli olabilirdim o çalışmada kabul ediyorum...teşekkürler :D

Süper ya.:D Gözümle görmeden inanmam...:p Şaka bir yana, eline sağlık. Çok güzel çalışmalar.
olur peki :D senin hızlandırılmış bi vidyoda eklerim bidahaki sefere..gözünlede görmüş olursun hem için rahat eder :D çok teşekkür ederim beğenmene sevindim...

Çizimlerin oldukça başarılı
benim dikkatimi çeken yüzün etrafındaki tel çizgi çok fazla göze batıyor.
Biraz daha serbest çizilmeliydi çok keskin duruyor.
yinede başarılı çalışmalar
öncelikle ilginize teşekkür ederim..evet haklısınız..bende sonradan farkettim..geçekten çok sırıtıyormuş o tek çizgi..beğenmenize sevindim teşekkürler :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

pschosilver

🌱Yeni Üye🌱
ya ben bu işte yeniyim ama bişi sorcam
bu kullandıgın kalemin adı nedir
benim kullandıgım kalemler bu kadar koyu yazmıyor
bilgi verirsen sevinirim :)

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya ben bu işte yeniyim ama bişi sorcam
bu kullandıgın kalemin adı nedir
benim kullandıgım kalemler bu kadar koyu yazmıyor
bilgi verirsen sevinirim :)
dostum benim kalemde o kadar koyu yazmıyor asasında ama ben bastıra bastıra kağıdı yırtacaktım nerdeyse :D ilk resimdeki koyuluktan bahsediyoruz sanırım ikimizde...faber castell 2b ve 8b kullanıyorum ben..ama yeni başladıysan 8b kullanmanı önermiyorum..şimdilik 2b ile idare et..çizgilerini falan daha iyi geliştirirsin...

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
narcotic tebrik ederim sizi.çalışmalarınız başarılı.devamını dilerim..

emmst de yorum yapmasa nasıl geliştircez kendimizi..teşekkür ediyorum ona burdan :D

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmaların oldukça güzel eğitim fakültesi mi güzel sanatlar mı soruna gelince...Hayatınla ilgili bu kadar önemli bir kararı elbette tek başına almalısın :) Türkiyede sanatçı olmanın da öğretmen olmanında getirisi ortada , paylaştığın için teşekkürler başarılar dilerim

pschosilver

🌱Yeni Üye🌱
dostum benim kalemde o kadar koyu yazmıyor asasında ama ben bastıra bastıra kağıdı yırtacaktım nerdeyse :D ilk resimdeki koyuluktan bahsediyoruz sanırım ikimizde...faber castell 2b ve 8b kullanıyorum ben..ama yeni başladıysan 8b kullanmanı önermiyorum..şimdilik 2b ile idare et..çizgilerini falan daha iyi geliştirirsin...

uzun zmandır çiziyorum
fakat bu koyulugu bastırmadan yakalamayı arıyordum :D
ben genelde anime tarzı çizerim
ama gordugum resmi aynn de çizebiliyorum :D

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅

emmst de yorum yapmasa nasıl geliştircez kendimizi..teşekkür ediyorum ona burdan :D
çoooook teşekkür ederim.beğenmenize sevindim.devamı gelcek inşallah..evet haklısınız emmst' te bi teşekkür borçluyuz...teşekkürler emmst :D:D ama sizinde çok yapıcı ve ilgiyi arttırıcı yorumlarınızı okuyorum...eksik olmayın teşekkürler yolcu :D

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmaların oldukça güzel eğitim fakültesi mi güzel sanatlar mı soruna gelince...Hayatınla ilgili bu kadar önemli bir kararı elbette tek başına almalısın :) Türkiyede sanatçı olmanın da öğretmen olmanında getirisi ortada , paylaştığın için teşekkürler başarılar dilerim

teşekkür ederim ilginize...beğendiğinize sevindim..kesinlikle haklısınız türkiyede yaşıyoruz imkanlar ortada olanaklar kısıtlı ve bir okadarda zor...sanat maddiyat için yapılmamalı bence..20 tl karşılığı insanların portrelerinin çizilmesine üzülüyorum ben..bu mu yani karşılığı sadece 20 tl ???? sanatın karşılığı bu olmamalı..ama tabiki maddiyatta yaşamak için gerekli..yaptığım çizimleri kemircek halim yok ya:D haklısın sanırım son kararı ben verecem..çok sağolun teşekkür ederim :D

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uzun zmandır çiziyorum
fakat bu koyulugu bastırmadan yakalamayı arıyordum :D
ben genelde anime tarzı çizerim
ama gordugum resmi aynn de çizebiliyorum :D
anladım..bunun için gelişmiş çizim setleri var.netten araştır istersen bi..maddi durumun iyiyse işine yarayacak şeyler bulabilirsin..mesele bi kalem setine 350 tl verebilirsen profesyonel bi marka biliyorum :D veya göz kalemi kullan..gayet koyu oluyo :D gördüğünü aynen çizibiliyosan gözlerin kuvvetli demekki..bende çok sık duyuyorum bunu..vücudunuzda en çok beğenilen yer neresi sorusuna gözlerim diye yanıt vermeye başladım.. - ama normal kahverengi gözler !!! çok kuvvetliler ondan... ?!?!?? :D:D:D

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hadi ama bu kadarcık mı
yorum var?? eleştiriye açığım sonuna kadar..beğenen beğenmeyen sölesin lütfenn...gerçekten hataları öğrenmeye ihtiyacımm var...sınav yaklaşıyoo helpp meeee :D !!!????

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk çalışmalarına bende bakmıştım ve bence çok gelişmiş eline sağlık ya çok güzel çalışmaların başarılarının devamını diliyorum:D

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑

Pardon ne demek istediğiniz anlamadım? Açıklarsanız sevinicem.