Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çizimlerim gelişiyor mu ne? :) ilginize...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
ilk çalışmalarına göre çok güzel bir ilerleme var :) tebrik ederim eminim her geçen gün daha güzel çalışmalarını görücez emeğine sağlık.

mygraphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerine sağlık başarılı çalışmalar.

narcotic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
junıorŞah evet kurs yardımı alırsan kendini daha hızlı ve doğru olarak geliştirebilirsin..bilirkişiden yardım almak herzaman en doğrusudur..başarılar :D

grafikerkartal çok çok sağolun övgü dolu cümleniz için..sizinde yüreğinize sağlık..

filizdmr elimden geldiği kadar daha iyi olmaya gayret ediyorum..yalan yok yani çalışıyorum :D yapıcı tavrınız için çok çok teşekkürler...

mygraphic eyvallah çok sağol...

ecraclskn

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık çok gsl olmuşlar..:) özellikler sondaki köpeğe bayıldım:) alttan üçüncüsüde ilginç bi çalışma olmuş..başarılarr..

endercan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha önce çizilmiş resimleri değilde kendin bşyler çizmelisin bence sonçta kendi tarzını yaratmak zorundasın (portreleri kastediyorum). ama genel olarak başarılı köpek ve korsanı beğendim tebrikler iyi çalşmalar

esferay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalımalarınız çok güzel...Tebrikler ..Elinize emeğinize sağlık....

Sadgraf

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gayet başarılı çalışmalar,iyi bir fakülteye girebilirim diyorsan Güzel sanatları tavsiye edebilirim,yok eger daha makul bir şeyler düşünüyorsan eğitim derim.Gelecege yönelik kaygın varsa sadece iş için yapacagım diyorsan egitim,hem iş hem hobi dersen güzel sanatlar.Umarım çok karışık anlatmadım :S

pesimistmami

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne cevherler yatıyor türkiyemin topraklarında.. ayakda alkışlıyorum süper gördüm !

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten çok başarılısın... :alkis:
Emeğine çizgilerine sağlık
Başarılarının devamını diliyorum
Teşekkürler