Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Clone Stamp Tool kullanımı için yardım lütfen

Srcnsms

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ''clone stamp tool'' ile çalışmaya çalıştığımda ilkten alt + click yapıp resimden renk alanını seçiyorum ve sonra sol clickle boyamak istediğim alanı seçtiğim boyayla boyamaya calışıyorum Fakat alttan tekrar aynı resim çıkıyo boyadıkça. Nerde yanlış yapıyorum sizce?

Benzer konular

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle sorunu tam olarak anlayamadım, ama umarım yardımcı olmuşumdur.

Burada klonlamak istediğin alanı seçiyorsun (alt+sol tık).

Burada ise seçtiğin yeri nasıl klonlayacağını gösterdim. Eğer senin sorunun; klonlarken klonlamak istediğin bölüm etrafındaki görüntülerin de çıkmamasını istemekle alakalı ise, klonlayacağın yeri "tekrar alt+sağ tık" ile seçmen gerekir. Mesela göz ile ağız arasındaki "burun" bölümünün çıkmasını istemiyor isen "göz"ü ayrı "ağız"ı ayrı seçerek klonlamalısın. (şekildeki gibi)

Umarım sormak istediğini doğru anlamışımdır ve doğru anlatmışımdır. Kolay gelsin.

yenerberktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
goo.gl
arkadaş gayet iyi anlatmış sen alt+clickten sonra başka bir alana clicklemen lazım yoksa aynı yeri boyayacaktır.

Srcnsms

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım o baktığım dersteki arkadaş yanlış aracı göstermiş. Çünki bi arabanın tamponundaki ızgaraları silip normal düz bi tampon yapıyo. ama klonlama falan yapmıyodu. Herneyse onu ben araştırıyım bidaha. ama bunu da öğrendiğim iyi oldu sağol :)

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Sanırım o baktığım dersteki arkadaş yanlış aracı göstermiş. Çünki bi arabanın tamponundaki ızgaraları silip normal düz bi tampon yapıyo. ama klonlama falan yapmıyodu. Herneyse onu ben araştırıyım bidaha. ama bunu da öğrendiğim iyi oldu sağol :)

:smile: Senin bahsettiğin araç "magic tool" olmasın? :wink: