Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tumer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
059d8656ffc2.jpg

Araç kurulum gerektirmez kendi üzerinden çalışır. Kullanımı gayet basittir. Rapid linkini 1 numaralı bölüme yapıştırın ve ardından grab tuşuna basın. Programın en iyi yanı sinir bozucu rapid sayfasıyla karşılaşmamanız.

https://www.cmszone.org/files/Grabber.exe

Benzer konular

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
hocam bunun özelliği daha hızlı indirmesi gibi olabilir mi bende rapid üyeliği varken 110 ile filan iniyordu üyelik bitti 30-40-50 bu aralarla inmeye başladı ve tek tek iniyor
bunun başka extra özelliği var mı?

tumer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Extra özellik olarak bekleme yapmadan ard arda indirme yapabilmesi. Bunun için uygun proxi bulup programa kaydetmeniz lazım. Rapid linkinde çalışan proxi bulmak oldukça zor.

Hıza gelince internet explorera göre çok daha hızlıdır. Hızda stabillik sağlar. İndirme sırasında hız düşmesi olmaz.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok teşekkürler emeğine sağlık çok işimize yarayacak ;)

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
özür dilerim ama bu programların çoğu hikaye ama bu programı şahsen denemedim. deniyeceğim emeğine sağlık

tumer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu program palavra değildir arkadaşlar. Proxy li kullanımı sadece ard arda indirmeler için. Bunu bırakın sadece tekli indirmelerde proxisiz kullanılabilir. Proxi olmadan kullanımda rapiddeki zaman beklemesi vardır.

Programı rapid için uyarlanmış bir indirme yöneticisi olarak düşünün.

aytmatow

🌱Yeni Üye🌱
program çalışıyor

teşekkürler program çalışıyor önceki versiyon artık çalışmıyordu .kendi siteside var .proxy li kullanımı yapamadım henüz çalışan proxy bulmak zor

ozkapdan

🌱Yeni Üye🌱
usta grab a basamıyorum hiç birşey yok bunun başka ayarları varmı veya çalışması gereken extra bir proğram falan

ozkapdan

🌱Yeni Üye🌱
Grab TuŞuna Basamiyorum Bana Yardim Edecek Bİrİ Varmi Bende ÇaliŞmiyor Bu Program

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
programda sorun var sanırım yeni linki bulana kadar kitleyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...