Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çok değişmişsin dostum:D

eksen236

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar resimde kankamın eski ve photoshoplan işlendikten sonraki hali var.yorumlarınızı esirgemeyin.

cvhr7.jpg

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma... fakat sağ alttaki resmi kaldırırsan daha iyi durucak sanki. emeğine sağlık!...

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışma :) yanlız kravat olmamış be dostum :D onuda halletmelisin... kolay gelsin..

eksen236

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şoplanmak, sizin türkçemize katığınız yeni bir kelime mi?

arkadaşlar yorumlar için teşekkürler . ayrıca - şoplanmak - kelimesi galiba beneim kattığım bir kelime:D hiç pişman değilim yine olsa yine katarım türkçeye:Dheheh

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
KAş göz orantısını ayarlasanız harika olacak..

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
üstat sen vesiklaıgın ustune yüz bölümüne manipulasoyn yapmıssın diğer yerleri karamlıklaştırmışsın ve arka fon eklemişssin..bence normla bir çalışma..

muzo2123

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birinci fotodaki shoplar daha güzel olmus gibime geldi emeğine sağlık

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık yanlız adama yazık olmuş.
:D:D:D:D

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
üstat sen vesiklaıgın ustune yüz bölümüne manipulasoyn yapmıssın diğer yerleri karamlıklaştırmışsın ve arka fon eklemişssin..bence normla bir çalışma..

Eeee ? normal bi çalışma evet ? buraya koyma imkanı yokmu normal çalışma diye ? arkadaşımız yorum için koymuş...kartvizit yapıpta buraya koyanlarada mı normal çalışma diyorsun ?

eksen236

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eeee ? normal bi çalışma evet ? buraya koyma imkanı yokmu normal çalışma diye ? arkadaşımız yorum için koymuş...kartvizit yapıpta buraya koyanlarada mı normal çalışma diyorsun ?

yani arkadaşıma katılıyorum.kanka insanlar bazen kendilerini fazlasıyla beğenebiliyolar:D hoş görmek lazım.

OoOoO1

🌱Yeni Üye🌱
yasık deilmi yaf bi talebeyi canavara cevirmissin :D

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

kardeşim buraya bi cok ps bilmeyen insan giriyor maden cok normal bi çalışma bi gun bizler için vaktini ayırıp nası yapılıyo fotograflı bi şekilde bizlere gösterirmisin hem senin gibi arkadaşlarımız bişey daha öretmiş olur :)) bize vakit ayıracagından eminim. merakla bekliyorum iyi çalışmalar saygılar.:angel: