Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çok temiz Wacom Cintiq 24 HD Touch, ihtiyaçtan acil satılık - Türkiye Geneli

Aernath

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
fb.com
İlan sonuçlanmıştır. Sayenizde ürünü geç de olsa satabildim, çok teşekkürler.

Çok temiz Wacom Cintiq 24 HD Touch, ihtiyaçtan acil satılık

Marka / Model: Wacom Cintiq 24 HD Touch

Fiyat: 8000 TL

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: 2013 başında Artı Bilgisayar, Şişli'den alındı. Bir yıl daha garantisi var ama hiç garanti durumunu gerektirecek bir problem yaşamadım.
Çok temiz ve sıfır problemli halinde, acil maddi ihtiyaçtan dolayı satmak zorundayım, yoksa severek kullanıyordum.

Normal benzerlerine ek olarak "touch" özelliği var, yani ekranı dokunmatik, bilen biliyordur fakat bilmeyen varsa modeldeki fiyat farkı buradan.

Fiyat olarak ABD ikinci el fiyatını baz aldım
amazon.com ve sadece uluslararası kargo fiyatını ekleyerek aşağı yuvarladım, cidden zararına ve ihtiyaçtan bir satış o yüzden fiyatta kesinlikle pazarlık yapamıyorum.

İstanbul'daki gelip görebilecek ve ciddi düşünen alıcılara bunu ispatlamaları şartıyla (kapora vs) İstanbul Moda'da evde denettirebilirim.

Ek bilgi olarak tablet ve kutusu büyük ve ağır olduğundan almak için gelirseniz taşıma konusunda da hazırlıklı olmanızı tavsiye edebilirim.

Ayrıca İstanbul dışı alıcılara kargoyu ben üstleniyorum. İstanbul içi de elden almak istemeyenlere kargoyla gönderebilirim.

Ürünün resmi sitesi: wacom

E-posta: gorkemnurata@gmail.com

Telefon: 0533 419 29 66

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Aernath

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
fb.com
İlan sonuçlanmıştır. Sayenizde ürünü geç de olsa satabildim, çok teşekkürler.