Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

comment desıgn logo çalışmam

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
commentlogowl6.jpg

Benzer konular

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Düşünce güzel ama yazıyı boğmuş siyah

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Griyi cok severim renkleri on plana cikarir ve fon rengidir genelde.Ama burda biraz renk eksik.Ayrica comment design bir tasarim logosundan cok teknolojiyle ilgili bir logoyu cagristiriyor.Teknolojinin soguklugu hakim.Bunun temel nedeni yazi fontu ve metalik etki yaratan gradientler.Daha iyisini yapabilirsin...Emegine saglik.... :)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Griyi cok severim renkleri on plana cikarir ve fon rengidir genelde.Ama burda biraz renk eksik.Ayrica comment design bir tasarim logosundan cok teknolojiyle ilgili bir logoyu cagristiriyor.Teknolojinin soguklugu hakim.Bunun temel nedeni yazi fontu ve metalik etki yaratan gradientler.Daha iyisini yapabilirsin...Emegine saglik.... :)

teşekkürler yorumun önemliydi dikkate alıcam

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rica ederim tekrar duzeltme yaparsan bakarim yine..kolay gelsin...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
estetik olmamış arkadaşım insan anlamakta güçlük çekiyor müdahale şart

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Sanırım geçen günkü önerilerim pek dikkate alınmamış sayın alpaslan... Çünkü yine gayretli ve emek verilmiş bir çalışma ve yine hüsran...

Bir logo; anlaşılır olmalı, estetik olmalı, sade olmalı, amacına uygun olmalı, logonun bir hikayesi olmalı, bir şeyler anlatmalı, özgün olmalı. Malesef senin logo çalışman bunların birçoğundan yoksun...

İki ipucu vereyim, degrade kullanma, efekt kullanma...

iyi çalışmalar...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler ama ben efekti sadece gorsellik adına yanı paylaşımda bu şekilde durmasını istediğim için verdim yoksa logoda efekt falan yok bu yuzden bundan sonraki butun logo çalışmalarımı sade bir şekilde paylaşacam onerilerinizi dikkate aldığımı sanmayın hocam kesinlikle onlar benim için ışıktır bu yuzden de sizin yorumunuz benim için cok onemli teşekkürler

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
teşekkürler ama ben efekti sadece gorsellik adına yanı paylaşımda bu şekilde durmasını istediğim için verdim yoksa logoda efekt falan yok bu yuzden bundan sonraki butun logo çalışmalarımı sade bir şekilde paylaşacam onerilerinizi dikkate aldığımı sanmayın hocam kesinlikle onlar benim için ışıktır bu yuzden de sizin yorumunuz benim için cok onemli teşekkürler

Bu cevap beni mutlu etti, elbette senin adına... Amacım düşüncelerini çalışmana yansıtabilmen adına ipuçları vermek ve gayretini boşa çıkarmamak... Sanıyorum kısa zamanda çok güzel eserler ortaya çıkaracaksın... Başarılarının devamını diliyorum...

Not: Çalışmanın sunumuyla çok fazla meşgul olma bence... Verdiğin efektler çalışmanın bir parçası gibi algılanabiliyor...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com

emeğine sağlık ama logo görsellik açısından verdiğin fon yüzünden algılanamıyor ,net olursa herkez logo üzerine yaptığı yorumlarla, daha çok yardımcı olur eline sağlık kolay gelsin

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok teşekkür ederim yorumunuza ve ilginize bi gun size bi çalışmamı beğendireceğimden emin olabilirsiniz cok ama coook yakında =)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğine sağlık ama logo görsellik açısından verdiğin fon yüzünden algılanamıyor ,net olursa herkez logo üzerine yaptığı yorumlarla, daha çok yardımcı olur eline sağlık kolay gelsin

cok teşekkür ederim ilginize evet bunu sıkıntısı yaşıyorum şu anda bundan sonra yaptığım calışmalarımın sunumu daha sade olacak tekrar teşekkürler

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
son zamanlarda bu tarz bol degradeli, bol geçişli çalışmaları heryerde görmeye başladım. kafam allak bullak.

O-KUN-MU-YOR!

canım çıktı okuyana kadar! herkesin gözleri sizler kadar sağlam değil lütfen.. :(:(:(:(

degrdeler kalkarsa güzel bir iş olabilir :)

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Kardeşim nasılsın :smile:
Yorumlamama gerek kalmamış, arkadaşlar hepsini söylemiş. Eleştirilere göre geliştir bakalım nasıl olacak.
İyi çalışmalar.

mine_20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
siyah ve gri renkleri her zaman sevmişimdir ama bu logoda olmamış özellikle baskıda gridentli kısımlar net çıkmaz renkli düşün birazda ama fazla renk kullanmamı tavsiye ederim siyahtan ta vaz geçme son halinede bakarız gönderisen kolay gelsin

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gradient'ler ve gölgeler konusunda katılıyorum. ama bunlar olmasa bile logodaki c / d yazısı yine anlaşılır değil. siyahları yumuşatman lazım. bir de arka planı beyaz olarak çalış. sonra çalışma bitince -logoyu göstermek / öne çıkarmak amacıyla- bir arka plan veya yansıma kullanmak istersen kullan ama anladığım kadarıyla asıl logo arka plansız. bu şekilde kullanılmasını düşünmedik yani değil mi ? =))

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet arkadaşlar hepinize teşekkürler akşam yeni çalışma şekliyle tekrar paylaşacam şimdilik hepine iyi çalışmalar