Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Copam Plotter aldım ama kesemiyorum bisey

erkan01

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Copam 4050 plotter aldım, yanında artcut diye bir program verdiler, ama ben daha önce hiç kesim programı kullanmadım. Acaba Corel' den direkt kesme imkanım var mı, yoksa artcut kullanmamı sağlayacak bir kaynak var mı? o da yoksa flexisign ve ya cas win bilen arkadaşlarım var, bu programları kullanıp kesim yapabilir miyim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

mgokbaraz

🌱Yeni Üye🌱
erkan merhaba
ploter ilgili sorununu çözebildin mi ben de tişört ve formalara baskı için sublimasyon veya ploterle flok veya flex baskı yaomayı düşünüyorum bu konuda tecrüben , bilgin varsa sevinirim. mehmet gökbaraz

Moderatör tarafında düzenlendi:

erkan01

🌱Yeni Üye🌱
biraz uğraştım bugün programla anlamaya başladım, inan baskı ile ilgili bir tecrübem yok, ama sanırım konu başlığı açarsan burada deneyimli arkadaşlar var bu konuda bir başlkıta rastalmıştım çünkü, kolay gelsin

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
keseceğin yazıyı corelde yaz sonra convertle ve birleştirip eps ye export et daha sonra artcuttan sayfa aç kaçlık folyo kullanıyorsan ben 1240 x10000 yapıyorum sayfayı daha sonra import edeceksin artcut a daha sonra kesim yapabilirsin

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
ayrıntılı flok ve fleks baskısını tüm detaylarını anlatırım ama uzun sürer flesk ve fleks baskı içinözel kesim bıçakları var burdan baskı ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsin yalnız kullandığın mlzemenin çin malı olmamasına dikkat et link aşağıda takıldığın yer olursa pdf dosyasında adı geçen firmayla irtibata geç
https://rapidshare.com/files/112045301/tumbaskitalimat.pdf

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
tools/run scripts i bi tikla acilan pencerede makinenin programini sec bakalim biz oyle kullaniyoruz

erkan01

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim, hepinize Allah hayırlı işler versin..

moon.light_19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ahh ahh biz az çekmedik o programdan artcut kullanıyorum makinam copam anamızı ağlattı
biraz yavaşta olsa işimizi görüyor baska program ile kullanılamıyor sanırım :)

cenkreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben copam cp-2500 flexisıgn-pro 7.6 ile calistiriyorum gayette memlunum .yardimci olmak isterim

pilot43

🌱Yeni Üye🌱
bende var copman bende signcutlan calisiyorum kesimde mütis ama programlan cok sorun yasisiyorum renksiz gösteriyor bir sorna cizgiden cikincik kesmiyor iki bana iyi bir cad programi tahvisye edilse memnun olacam simdi den tskler.

saygilarimlan pilot43

Kıro

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar ilk oncelikle selamlar. Ben copam-2500 yazıcı aldım işim geregi. Yalnız b işte acemıyım biraz bu yazıcıyı bılgısayara nasıl tanıtacagım bilmiyorum? Yanı bir driveri olması gerekmıyor mu ? Bendeki ARTCUT programı driwer olmadan cıktı almamı saglıyor mu ?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim simdiden kolay gelsın ıı calısmalar .

cinarkok

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.reklamcilarburada.com
mrb corel de hazırladığın dosyayı eps formatına çevirip Artcut ta direkt kesim yapabilirsin.
start reklam ürünleri
Sinan Çınarkök

MELEKYÜZLÜ

🌱Yeni Üye🌱
selam
arkadaşlar ben de cp 2500 kullanıyorum
kesim çok güzel
flexsin 7,5 kullanıyorum
şimdi versiyon yükseltim fleksi 8,5 kullanıyorum program kesim yapıyorum ama
cp 2500 de kesim yapmıyor başka makına drverin kesiyor

Gun1975

🌱Yeni Üye🌱
flex ve flock da Politape bir numara. Kullanacaksan bu markayı ara. Galiba buradan satıcı adresi vermek yasak. İstersen mail at veya özel mesaj ile ulaş bildiğim bir iki satıcıyı söyleyeyim.

erser

🌱Yeni Üye🌱
slm kardeşim ben copam 60 lık makinamı signtool diye bi proğram var onu corele yama yaparak direkt corelden kesim yapabiliyorum.tavsiye ederim ımport derdi kalmıyo.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Copam Marka kesiciyi Satan firma start reklam ürünleri dir telefon ile arayıp daha hızlı yardım alabilirsiniz...

İstanbul Reklam

ds_grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben artcut kuladım ve copam makıan kulandın artı arcutu bır kac bılgısayrada yukledım programda sorun yok yüklediğim makinalrda da sorun yok ucuz makina ve ucuz program ama ıkısde ıyı ış goruyor

görselci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elindeki makine bütün kesim programlarını desdekler yeteki ayarları bil örneğin cas-mate ilede kesebilirsin ona uygun makina driveri yoksa makine abatları ile aynı olan bir başka makine modeli seçip ugun parametreleri girmek kolay gelsin

görselci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim cas-mate pro 6,52 porogramını kullan en iyiysi ve profesyoneli o önce programı yükle sonra krekle daha sonra tr dosyasını krekle sonrede karışık menüsüne gir ayarları seç orada makine modellerini görürsün ona uygun modeli bulamazsan her hangi bir makine sec ve elindeki mecut makinenin parametrelerini secim yaptıgın menüden tanımla bölümüne girerek gir örneğin altta 3, sırada makine yüksekligine elindki makinenin kesim ölçüsünü gir ve daha sonra ona tamam de ve alttaki haberleşme kutucuğuna hangi yolla gönderiyorsan yani lpt yada com 1 veya com 2 sıkkını sec daha sonra pencerenin sol alt köşesinde ilk makine olarak seç şıkını tıkla ve sol üst köşede kapat yazısını tıklayarak kapar
makinen kesim yapacaktır programnın yoksa kadıköye yakınsan sana elden programı verebilirim ve nasıl kurulduğunu ve yaraları anlatırım

tobeornottobe

🌱Yeni Üye🌱
copam cp-2500 plotterı çalıştıracak hiç bir programı internetten bulamadım. nerden bulurum? yardımcı olacak kimse varmı?