Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel de Tek Komutla Birden Fazla Aynı Olan Renkleri Değiştirme

leventyurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bilmeyen arkadaşlarımız için büyük bir kolaylık olacağını düşünerekten bunu anlatmak istedim CorelDraw'da büyük bi takvim veya dergi broşür çalışıyorsunuz birden fazlada renk var siyahlar magentalar bayrak kırmızılar yeşiller misal 50'yerde yeşil renk kullanmışsınız sonradan beğenmediniz ve bu yeşil renkleri kırmızı yapmak istiyorsunuz tek tek mausla seçip renk kartelasından değiştirmek yerine tek bir komutla o 50 yeşil rengi kırmızı yapabilirsiniz nasılmı? çok basit aşşağıdaki resimli anlatıma bakarsanız bunca zaman boşuna ter döktüğünüzü ve boş yere zaman harcadığınızı anlıyacaksınız işallah net bir şekilde anlatabilmişimdir hepinize kolay gele.
Ek olarak: Dış çizgiler için ise 2. resimdeki outlines seçeneği seçilmeli

canbaz18

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler çok işe yaracak bişi daha öğrendim sayendE
Resimli anlatım olunca dahada kolay anlaşılıyor.Eline sağlık HAKKINI HELALET:D

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bir anlatım emeğine sağlık.biliyor olsamda bilmeyen arkadaşların çok fazla işineyarayacak bir özellik. iyi çalışmalar

onparmak

🌱Yeni Üye🌱
Bu Tür Anlatımları Görünce Sizlerle Gurur Duyuyorum Ellisinden Sonra Grafik Programı öğrenmeye çalışan öğretmeniniz.

byahad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.selcuklureklam.net
dostum saolasın güzel anlatmışsında bunun daha detaylısını bulabilirmiyiz acaba??
bu şekilde sadece tek sayfadaki renkler değişiyo bunu mouse ile seçerek de aşağı yukarı aynı sürede yapabiliriz eğer tüm dökümanı değiştirmek istersek(muhtemelende en çok böylesi işimizi görür)
buna bir çözüm varmı??

saygılar...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
dostum saolasın güzel anlatmışsında bunun daha detaylısını bulabilirmiyiz acaba??
bu şekilde sadece tek sayfadaki renkler değişiyo bunu mouse ile seçerek de aşağı yukarı aynı sürede yapabiliriz eğer tüm dökümanı değiştirmek istersek(muhtemelende en çok böylesi işimizi görür)
buna bir çözüm varmı??

saygılar...

tüm sayfalar için böyle bi özellik yok dostum

elif01

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok Teşekkür Ediyorum Ben De Bu Işlemi Renk Ayrımında Görmüştüm Ama Nerden Yaptığını Anlamamıştım Gerçekten Süpersinizzzzz

muhacir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel anlatmışşınız bilmiyordum işime yaradı çok tesekkürler...

efems

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğine sağlık güzel bir bilgi, teşekkürler...

avcı1

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler kardeşim.Valla bu site bilgi bankası, her başlık altında yeni bir şey öğreniyorum,ellerinize sağlık.

dedekasap

🏅Acemi Tasarımcı🏅
helal kardeşime vala cok güzeş paylaşım için çok tşkr ederim

Laser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel Anlatım Arkadaşım Arasıra kullandığım bilgi emeğine sağlık

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkürler kardeşim.Valla bu site bilgi bankası, her başlık altında yeni bir şey öğreniyorum,ellerinize sağlık.

sevgili arkadaşım bu site bilgi bankası değil bence bildiğimiz bankalar heryerde vardır dimi bide merkez bankası vardır oda tekdir bu sitede bir bilgi bankası değil bana göre burası bilgi bankasının merkezi yani merkez bankası :D sizde zaten görüyorsunuzdur bukadar kapsamlı anlatım yapan bir site daha yok bence grafikerlik kurslarına boşuna gidilip para harcanmakta burda herşeyi sıfırdan öğrenmeye başlayıcak olan bir grafiker adayı bile bu sitede o kursların öğrettiklerinden 10kat daha fazla bilgi sahibi olabilir derim ben

ss_sena

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık çok faydalı bilgiler bunlar bazen insan çileden çıkıyo istedğini yapamayınca... ben burda çok şey öğreniyorum, bunları okyunca buraya üye olmakla ne kadar iyi bişey yaptığımı düşünüp seviniyorum :) teşekkürler bizi bilgilendirdiğin için :)

zaga34

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok işime yaradı teşekkürler

aybi

🌱Yeni Üye🌱
Olmuyorrrrr

iyi gunler arkadasar,sıze sorum benım cızımımde bırden fala yesıl tonu var ve bu renkleri bir renk olarak degiştirmek istiyorum ama bu renkler cmyk olmasına ragmen palette yok cunku bu renklerı ben yaptım,,,dolayısıyle degıstırmek ıstedıgımde palette yer almadıgı ıcın baska bır renge degıstıremıyorum lutfen yardım edermısınız,cok onemli: