Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

coreldraw x9 yardım

kaizenx

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar cdr x9 kullanıyordum birşey oldu bilgisayar hata verdi kapattım tekrar açtim soldaki toolbox aracım değişmişti. yerleri görüntüsü vs.. programı sildim tekrar yükledim eskisi gibi görünmüyor eski toolbox daha donanımlıydı sanki diğer bilgisayardaki corelle karşılaştırıyorum oda x9 ama değişik nasıl eskisi gibi olacak ben anlamadım umarım anlabilmişimdir.. Birde sayfanın alt kısmında çizgiyle nesnenin rengini gösteren bir araç vardı sağ tarafta o da silinmiş bulamıyorum işler acil ben tıkandım yardım lütfen.. :.(

Benzer konular

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba
sorununuzu şu şekilde çözebilirsiniz.

sorunsuz olan diğer coreldraw ı açıp üst menüden Tools/Options/Worksapace sağ tarafta seçili şekilde olan ne ise o şekilde bırakıp export a basıp Export Workspace kısmından tümü seçin
ve save ye basıp dosya adına istediğiniz ismi verin yada coreldraw x9 ayar gibi bir isim ve kayıt yerini seçip kaydedin. sonrasında kaydettiğiniz dosyayı diğer bilgisayara atın
ve sorunlu coreldraw programını açıp Tools/Options/Worksapace gelip import a basıp browse ye tıklayıp kaydettiğniz dosyayı seçip seçtikten sonra next e tıklayıp işlemi
tamamlayın bu şekilde ilk sorunsuz olan coreldraw ayarlarını bu sorunlu olan coreldraw ile değişmiş olursunuz

arkadaşlar cdr x9 kullanıyordum birşey oldu bilgisayar hata verdi kapattım tekrar açtim soldaki toolbox aracım değişmişti. yerleri görüntüsü vs.. programı sildim tekrar yükledim eskisi gibi görünmüyor eski toolbox daha donanımlıydı sanki diğer bilgisayardaki corelle karşılaştırıyorum oda x9 ama değişik nasıl eskisi gibi olacak ben anlamadım umarım anlabilmişimdir.. Birde sayfanın alt kısmında çizgiyle nesnenin rengini gösteren bir araç vardı sağ tarafta o da silinmiş bulamıyorum işler acil ben tıkandım yardım lütfen.. :.(