Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Crea (hayal urunu bir katalog tasarimi)

DeCuPe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam Arkadaslar.. tamamen deneme amacli yapilmis bir katalog tasarimdir isimler adres telefon ve mail tamamen uydurmadir..Yorumlarinizi bekliyorum..

deneme1.jpg

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben çok beğendim yaa :)
Sandalye tasarımı da sana mı ait?
En çok o hoşuma gitti :giggle:
Renklerde çok parlak ama uyumlu olmuş...
Yalnız slogan çok küçük kalmış ve mavi tonlarda zeminde turkuaz olduğu için okunmakta zorlanıyor insan...
Ellerine sağlık
Teşekkürler
Saygılar

DeCuPe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben çok beğendim yaa :)
Sandalye tasarımı da sana mı ait?
En çok o hoşuma gitti :giggle:
Renklerde çok parlak ama uyumlu olmuş...
Yalnız slogan çok küçük kalmış ve mavi tonlarda zeminde turkuaz olduğu için okunmakta zorlanıyor insan...
Ellerine sağlık
Teşekkürler
Saygılar

Yorumunuz icin cok tesekkur ederim.. Burda gordugunuz objlerin hic biri bana ait degil maalesef.. Ben sadece bir araya getirdim .) .. Can sıkıntısıyla yapilan birsey..

DeCuPe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sanirim calismam elestirilmeyecek kadar iyi ya da yorumlanmayacak kadar kotu .. Kimseden ses cikmadigina gore .)

covenant

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben sadeliği ve az müdahalesini beğendim ama o yakaldığın sadeliği biraz desteklemelisin sonuçta can sıkıntısı işini iraz zorlarsan güzel olabilir. Geometrik sekillel çözümlemelere girmelisin yalnız o yaratıcı sandalye fotolarının önüne geçmeli yapacğın çözümlemeler bu sadeliği korumalısın. Ama bence güzel bir yerden yakalamışsın başarılar dilerim . Sandalye super bu arada :D pembe olan

DeCuPe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben sadeliği ve az müdahalesini beğendim ama o yakaldığın sadeliği biraz desteklemelisin sonuçta can sıkıntısı işini iraz zorlarsan güzel olabilir. Geometrik sekillel çözümlemelere girmelisin yalnız o yaratıcı sandalye fotolarının önüne geçmeli yapacğın çözümlemeler bu sadeliği korumalısın. Ama bence güzel bir yerden yakalamışsın başarılar dilerim . Sandalye super bu arada :D pembe olan

Tesekkur ederim. Onerlerinizi degerlendirecegim....

nob

🏆Pro Tasarımcı🏆
sandalye süpermiş :D

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Biraz daha psikolojik baskıyla ortaya daha iyisi çıkar eminim.Can sıkıntısıyla yapılmış fazla iyi bi çalışma.Eleştirilere ise katılıyorum.Başarılar

camareman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

başarılar...

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarımın tamamı sana ait olmuş olsaydı gerçekten güzel olacakmış ama yinede güzel duruyor kolay gelsin