Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

creo preps montaj programi olan varmi?

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu programi ogrenmek istiyorum arkadaslar varsa gonderebilirmisiniz...
cok acil lazim olan varsa demo ....

veya bu porogram hakkinda bilgisi olan anlatabilir mi

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Demo olmak zorunda verilecek olan program aksi halde kurallarımıza uymadığınız için veren kişide sizede yaptırım uygulamak zorunda kalacağız...

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zaten calismak icinnn demo olsun yeter ki olsun ama yok kiiii

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Kodak Creo ile birleşince programın da adı kodak preps olmuş. Demo sürümü ile ilgili bilgileri buradan alabilirsiniz. Sektörde kullanılan diğer montaj yazılımı ise dynastrip'tir. Dynagram firması da bu konuda oldukça yol katetmiştir. Deneyebilirsiniz.

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
indirdim tesekkurler ama calismiyor nedenki anlamadimmm bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

abbesusse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.abbesusse.blogcu.com
usb güvenlikli programlar oluyor genelde. önceki konundada sölemiştim. hem demoda istediğini yapamıyacaksın mutlaka kısıtlıdır. sen çok öğrenmek istiyorsan iş yaptırdığın veya çevrenden bi matbaa ile görüş haftasonlarını veya boş zamanlarını ayarlayıp git kullanandan birebir öğren. emin ol göründüğü gibi değil. ilk önce cilttleme, forma düzeni, kırım hesapları, gramajlar daha bir sürü özelliği tamamen bilmen gerekiyor. bunu internet ortamında anlatımı veya indirip kendim öğreniyim mantığı yanlış. bize bunun eğitimini verdiler emin ol kendi kendine öğrenebileceğin bir program değil. yapıcağın en ufak bi dikkatten kaçan bi tıklama alıcağın tüm kalıpları etkileyecektir.
tabi benim düşüncem..

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet haklisin bi arkadasim var ama hafta sonu kullanmiyorlarrr...
kolay degil ama yani ögrenmek istemek basarinin yarisini yakalamktir....
dusunuyorum ders almayi dusunuyorum...bakam hayirlisi hersey icin tesekkurlerrr

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sagol arkadasim türkce kitabi varmi anlatimli bende ingilizce varda...

sugarboys

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu proğramı download edemeyizmi:S:S

sugarboys

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende 1-2 yıldır grafikerliğin içindeyim proğram ve tasarım bilgisi olarak kendime güveniyoruk fakat eksikliğim son işlemlerde var baskı - montaj - kros vb... :(:(:(

zociantes

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar preps de kullanıyorum baskı oncesi montaj vs konularda da bilgim var yardımcı olayım ısteyen arkadaşlara

grafikan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar bu program sadece ozel bi şifre usb si aracılığı ile kullanılabilir bu yuzden bosa zaman harcamayın derim ama creak edilmiş bi sürümünü bulursam bende indiriim tabi :)

zociantes

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar bu program sadece ozel bi şifre usb si aracılığı ile kullanılabilir bu yuzden bosa zaman harcamayın derim ama creak edilmiş bi sürümünü bulursam bende indiriim tabi :)

evet dediğin doğru dostum ancak bilgisayarın arkasına takılan usb dungle denilen aletle sorunsuz çalışır bende cracklı versıyon var fakat warez paylasım yasak o yuzden forumda paylasamam.

engin452

🌱Yeni Üye🌱
preps bende var arkadaşlar kullanıyorum güzel bir porgram sen ebadı gir boşlukları yaz cağır pdf leri kendi montajlasın. valla montajda sıkıntısı olanlara tavsiye ederim.stipi icinde güzel bir porgram

efendyarslan

🌱Yeni Üye🌱
efendyarslan

engin bu program bende de var kullanımı hakkında senden daha fazla bilgi bekliyoruz::

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
usb güvenlikli programlar oluyor genelde. önceki konundada sölemiştim. hem demoda istediğini yapamıyacaksın mutlaka kısıtlıdır. sen çok öğrenmek istiyorsan iş yaptırdığın veya çevrenden bi matbaa ile görüş haftasonlarını veya boş zamanlarını ayarlayıp git kullanandan birebir öğren. emin ol göründüğü gibi değil. ilk önce cilttleme, forma düzeni, kırım hesapları, gramajlar daha bir sürü özelliği tamamen bilmen gerekiyor. bunu internet ortamında anlatımı veya indirip kendim öğreniyim mantığı yanlış. bize bunun eğitimini verdiler emin ol kendi kendine öğrenebileceğin bir program değil. yapıcağın en ufak bi dikkatten kaçan bi tıklama alıcağın tüm kalıpları etkileyecektir.
tabi benim düşüncem..

Tebrik ederim..Bu konuda verilebilecek en doğru yanıt..

salvation

🌱Yeni Üye🌱
5.5 yıldır prepsi kullanıyorum Ayrıca signastation (heidelberg ctp otomatik montaj prog.) da kullanıyorum dynastrip programınıda biraz karıştırdım ama içlerinde en iyisi preps tüm beklentilerime cevap verdi ofset olarak düşünmeyin web baskı için bile bir çok özelliği var prepsin prepsi diğer programlardan ayıran en büyük özellik pratikliği bir trase hazırlamak için yada montaj için saatlerce uğraşmana gerek yok ayrıca kullanımı ve arayüzü çok basit kullanışlı prepsle ilgili tüm sorunlarınıza elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

Alkımla gelmişken corelin kendi içindede otomatik montaj yapabileceğiniz bölümde var hiç olmadı onu kullanırsınız ben bi iki kere kullanmıştım.

musty35

🌱Yeni Üye🌱
bir şeyi merak ediyorum bu program otamatik olarak bindirmeleride veriyormu?

salvation

🌱Yeni Üye🌱
bir şeyi merak ediyorum bu program otamatik olarak bindirmeleride veriyormu?

Bindirme derken kastettiğin creep sanırım tel dikiş işlerde formaların sırtlarını dışa doğru otomatik açarak montajlaya biliyorsunuz.

Örnek 8 formalı bir tel dikiş işe 5mm creep verdiğimiz zaman 5 mm limi 8 formaya paylaştırıyor buda kesimde sıkıntı yaratmıyor.