Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

D.B.Ş.B Tiyatro Atölyesi logo

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sonuç nezaman hajim?

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Açık konuşmak gerekirse sonuç bana bağlı, ben hangisi-nezaman dersem o olcak...Ancak bu kararı benim vermemde bana olan güvenleri büyük rol oynuyor, bu yüzden işimi profesyonelce yapmaya çalışıyorum...Eleştiriler bitince ve benimde içime sinince biri tescillenecek... Tescillenen logoyu tekrar bu başlık adı altında sunuma vericem :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İstek ve eleştiriler üzerine tırnaklı font ve yüzleri ufaltılmış taslak hazırlandı....İkisinin karşılaştırması ...buyrun....

Tam isimde " DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU TİYATRO ATÖLYESİ" olarak kesinleşti ve logoda yazımı " D.B.Ş.T. TİYATRO ATÖLYESİ" olarak istendi.

sursahnetrnaklfontdt4.jpg

Son düzenleme:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Vektörler yeteri kadar hareketli ve başarılı yazı karakterinde biraz durağanlık istiyor gibi o yüzdende kesinlikle tırnaksız olmalı diye düşünüyorum. Emeğine sağlık.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Tiyatro Atölyesi yazısı bir hayli sıkışık görünüyor ve ağızlar kocaman :) çok güzel olacakk yoşa ama gerçekten, ellerine sağlık.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Vektörler yeteri kadar hareketli ve başarılı yazı karakterinde biraz durağanlık istiyor gibi o yüzdende kesinlikle tırnaksız olmalı diye düşünüyorum. Emeğine sağlık.

Seninle hemfikirim İrem (1 numara diyorum bende)...Tşk ederim :)

Tiyatro Atölyesi yazısı bir hayli sıkışık görünüyor ve ağızlar kocaman :) çok güzel olacakk yoşa ama gerçekten, ellerine sağlık.

Teşekkürler efoja...1 numara diyen 3 kişi olduk :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yosa harfler hala dış çerçeve çok yakın..bu herhangibi bir bıçak kesimiyle istenmiyen sonuçlar çıkartabilir. Ve perdeyle kalenin yuvarlağı tam değil..Kolay gelsin.

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet güzel bi logo çalışması olmuş fakat iç kesimdeki figürleri tam bi yuvarlağın içine yerleştirseydin daha güzel olurdu.bide fontta sıkıntı var gibi daha düz bi karakter kullanırsan hoş görünür.
ellerine ve fikrine sağlık...

Denizinho

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle ellerine sağlık arkadaşım.Benim nacizane fikrimlerim şunlar.Yuvarlak olarak tasarlanmış çalışma da yazı dış çerçeveye çok yanaştırılmış aynı zamanda da sıkışık duruyor.En akılda kalıcı logoların sade yani az karakterle çok şey anlatan çalışmalar olduğunu düşünürsek bu çalışman pek hoşuma gitmedi açıkçası.Çok figür kullanmışsın karışık duruyor.Benim tercihim ( birinci sayfadaydı sanırım ) turuncu, kafa tarafı kale olan gülen ve ağlayan suratlardır.Kesinlikle bunu diyebilirim.Tabi bununda geliştirilmeye biraz ihtiyacı var.Benim tavsiyelerim bunlar kolay gelsin.