Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dalgalanan bayrak yapamıyorum

Asil_Kurt

🌱Yeni Üye🌱
hocam merabalar ben ps de dalgalanan gif olarak bayrak yapmak ıstıyorum ama olmuyor bır yardımcı olurmusunuz dersı lazım vodeolu veya resımlı ındırebılırım ne olursa olsun cok acıl lazım okul web tasarım yarısmasına gırıyorum ve dalgalanması gereken bayraklar var onun ıcın ve yardımcı olan kım olursa sıtede emegı gecenlerde buyuk puntolarda ısmı veya nıckı yer alacak cok tesekkur edıyorum

Benzer konular

1965seyfo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Olmuşsa yapımını Anlatim
ankarakalesi.gif

1965seyfo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla haklısın kardeşim ilgili kardeş
çok acil yazmış ilgilense konuya bi cevap yazardı

Asil_Kurt

🌱Yeni Üye🌱
hocam böyle degıl bu reng degısım olmus :( benim istediğim bildiğiniz sokakdakı bayraklarımız nasıl dalgalanıyor onu dıyorum ben oyle yapmam lazım :( acil cevablarınızı beklıyorum

Asil_Kurt

🌱Yeni Üye🌱
allahım senden razı olsun ben efekt vermeyı bılmıyorum ama imageready dersı nı nerden bulmam lazım zahmet olmassa sende varsa bır yardımcı olsanız hocam ?

muratcdemirci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.manyakbirsite.com
allahım senden razı olsun ben efekt vermeyı bılmıyorum ama imageready dersı nı nerden bulmam lazım zahmet olmassa sende varsa bır yardımcı olsanız hocam ?

f5dc4c2425e108359ef0b33a31d01e18.jpg

Bu ders her ne kadar perde üzerine yapılmış olsa bile değişik uygulamalarda dalgalanma efekti çok güzel duruyor. :)

Basit bir anlatım olarak
mevcut dersi istediğin bir dosyaya uygula ve resimde görülen aşamada aşağıdaki işlemleri yap.

Photoshop CS3, Cs4 ve CS5'de Window/Animation panelini açıp mevcut resimde görülen üzere Layer 1'i ImageReady ile kare çoğaltımı yaparak ve her karedeki Layer 1'i sola sağa doğru farklı konumlara taşıyarak bayrağa dalgalanma hissi verebilirsiniz.

Kaydetmek için ise File/Save for Web & Devices seçip Gif olarak kaydediniz.