Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

deküpeee hakkında fikir lütfen !

arda46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
arkadaşlar aşagıdaki resimde kırmızı ile gösterdiğim saç uçlarını tel tel nasıl kesebilirim her türlü deküpe yöntemini denedim cıkk olmuyor çok ugraştırmadan kesmem lazım-- tabiki arka plan böyle beyaz degil karman çorman bişey oldugunu düşünün arka plan'ın. teşekkürler

sandrabullockte6.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ne alakaaa evrensel bir dil degilmi ing herkes bilir bunu

evrensel bir dil... Düşündürücü ama burasıda başlı başına bir kültür. Ve biz sağlıklı iletişim için bu kültüre uymak zorundayız. Size gerekli uyarı yapılmış Forum kuralları...

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Konudan sapmış biraz cevaplar, ben sana birkaç yöntem onerebilirim.
-Tabletin warsa güzelbir bruh ile silerek dekupe et saçları fazla kaçarsada yada ayrıntı olmazsa zaten çizersin hiç belli olmaz

-Tabletim yok diyosan On diye bir plug-in war dekupe için çok daha iyi dekupe yapmaya yarıyor onu bir araştır derim

evrensel bir dil... Düşündürücü ama burasıda başlı başına bir kültür. Ve biz sağlıklı iletişim için bu kültüre uymak zorundayız. Size gerekli uyarı yapılmış Forum kuralları...

Ayrıca bu tartısmaya bende birkaç sey söylemke istiyorum Help Me de hiçbir sakınca yok bana göre istediği gibi yardım isteye bilir türkiyede artık kürtce bile serbest ise bunun hiçbir sıkıntısı yok tartışılmaz bile bana göre...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Konudan sapmış biraz cevaplar, ben sana birkaç yöntem onerebilirim.
-Tabletin warsa güzelbir bruh ile silerek dekupe et saçları fazla kaçarsada yada ayrıntı olmazsa zaten çizersin hiç belli olmaz

-Tabletim yok diyosan On diye bir plug-in war dekupe için çok daha iyi dekupe yapmaya yarıyor onu bir araştır derim

Ayrıca bu tartısmaya bende birkaç sey söylemke istiyorum Help Me de hiçbir sakınca yok bana göre istediği gibi yardım isteye bilir türkiyede artık kürtce bile serbest ise bunun hiçbir sıkıntısı yok tartışılmaz bile bana göre...

Elbette hiç bir sakıncası olmaya bilir. Ancak; tüm yüeler kuralları okuduğuna dair üyelikleri ile onay verdikleri düşünüldüğünde aşağıdaki madde uygulamaya konulur...

Madde 29-

Forum dili Türkçedir. Forumda Türkçe kelimeler kullanmaya ve Türkçeyi hatasız kullanmaya özen gösteriniz. Kısa mesaj ve Msn dili diye tabir edilen kısaltmalar (Örnek: Slm, nbr, ok, bye) kullanmayınız. Türkçe olmayan harfler (W, Q, X gibi) kullanarak kelime türetmeyiniz (yaw bisi soylücam, niye şöle komiq bi awatar yüklemiyon).

Konuyu açan arkadaşa önerim ise forumda iyi bir araştırma yaparak profesyonel dekupe yapma işlemini çok rahatlıkla öğrenebileceğini söylemek isterim.