Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Denizin Renkleri

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Çalışmamı görüşlerinize sunarım.

denizinrenklerizi5.jpg

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
çok soyut bir çalışma geldi bana
gerçek dışı fantastik bir çalışma olmuş
kolay gelsin ;)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok hırslı gordum sizi baya bi konu açma telaşındasınız ama daha iyi çalışıp daha güzel işler sunmanızı tavsiye ederim daha bi onceki konunuz sıcakken yeni konu açmışsınız bence ilk once actığınız konuların eleştirelerine kulak verin sonra daha sağlıklı çalışmalar sunmaya çalısın daha başarılı olacaksınız emin olun başarılar

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Rüzgar, evet biliyorum teşekkür ederim.Sadece yaptıklarımı hemen sizlerin görüşlerine sunmak istiyorum.Söylediklerinizi ve tavsiyelerinizi not alıyorum arkadaşların verdikleri konu ile ilgili linkleri kaydediyorum.

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Rüzgar senin yorumlarını özelliklede çalışmalarını takip etmeye çalışıyorum.Bence çok başarılısın seni tebrik ediyorum.Herzamanda benim çalışmalarıma yorum yaparsan çok sevinirim..

sansiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hanece.com
çalışmana emek vermişsin ellerine sağlık.
fakat yaptığın çalışmada kullandığın renklerde olsun çizgilerinde olsun, geçiş yada yumuşatma kullanırsan daha hoş bir manzara yakalayabilirsin ;)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Çalışmamı görüşlerinize sunarım.

denizinrenklerizi5.jpg

Bu çalışmanızda kompozisyon kuralları pekte yerinde kullanılmamış. Yeni başladınız sanırım bu nedenle zorlanmanız doğal. Baskın renk, konu deniz olduğu için dolayısıyla mavi. Çalışmanın tümüne yayılan mavi egemenliğini altta kullandığınız renkli üçgenlerle dengelemeye çalışmışsınız ama, bu negatif bir etki yaratmış göz direkt olarak aşağıda yığılıp kalıyor. Diğer bölümlerdede hareket yaratmak istemenize rağmen, öbür bölümler son derecede etkisiz.

Çalışmada fantastik bir ortam oluşturmaya çalıştığınız açıkça görülüyor, bunu yaparken etkin olarak renk kullanmayı seçmişsiniz ama bunun yanında bazı biçimlerdede, bu çeşit deneysel tepkiler söz konusu. Kullandığın biçimlerin yüzeyde dengesel dağılımı zayıf olduğu gibi, biçimlerde başlı başına iyi yönetilmemişler. Örneğin teknik açıdan sorunlar her objede bariz bir şekilde göze çarpıyor. Bu objelerden balığı inceleyecek olursak, biçimsel açıdanda aynı zamanda teknik olarakta iyi değiller, yerleride sonderece çerçeve yakın durduğu için eğreti olarak tabir edilebilir.

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Sansiri teşekkür ederim.Geçişleri kullanamamın sebebi onları nasıl kullanacagımı bilmemem.Bu konuda sıfırım birşeyler denemeye çalışıyorum ama pek başarılı degilim sizinde söylediginiz gibi.

Cahid bey yorumunuzu dikkatle okudum zaman içinde konuları oturtacagıma inanıyorum.Zaman harcayıp detaylı bir şekilde degerlendirdiginiz için ayrıca teşekkür ederim.

JeSTBoY

🌱Yeni Üye🌱
bu kadarmı olur yaaa her girdiğim konuda sen varsın kardeş...VASAT+VASAT!!!

mentopol

🌱Yeni Üye🌱
dostum güzel olmuşda cok sade olmuş bea ::)