Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi için grafiker aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

interhome

🌱Yeni Üye🌱
Aylık Bölgesel bir dergi için Kadıköy Bostancı arasında oturan grafiker aranmaktadır.

abadoby

🌱Yeni Üye🌱
Slm

Merhaba sıze ozelden mesaj attım

iyi günler

interhome

🌱Yeni Üye🌱
Temasa geçmek istiyorum. Dergimizn adı Kadıköy Life

abadoby

🌱Yeni Üye🌱
mesaj attım

sıze ozelden mesaj attim

iyi günler...

grafipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm... derginize grafiker olarak başvrmak istiyorum.. btn grafik prog biliyorum.. pendikte oturuyorum

Oğuz Sasi

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

*** bölümü mezunuyum. Geçen yıl mezun oldum. ***' da oturuyorum.

1 yıllık iş deneyimim var. ***reklam ajansında 2, *** reklam ajansında 6 ay staj yaptım. ****Media Towers' da ****************** da geçici de olsa görselleri düzenleme işi yaptım. ****reklam ajansında 3 ay kadar grafikerlik yaptım. Photoshop, Freehand' i çok iyi biliyorum. Quark, Corel, Illustrator, Flash, Indesign bilgim orta seviyede. Size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. 2 yıl *****' da okudum. *****iyi seviyede. ****ve *****' da var.

**** oturuyorum.
GSM: İletişim bilgisi yayınlamak yasak PM il iletişime geçiniz

Kolay gelsin,
Sevgiler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

gülsün1

🌱Yeni Üye🌱
Aylık Bölgesel bir dergi için Kadıköy Bostancı arasında oturan grafiker aranmaktadır.
Selam ben kozyatağında oturuyorum.MimarSinan Resim mezunuyum.1yıldırda grfik tasarım la ilgileniyorum.5Ay maltepe üniversitesinde staj yaptım.Tecrübem yok ama bu alanda gelişmek istiyorum.
saygılarımla

Selam ben kozyatağında oturuyorum.MimarSinan Resim mezunuyum.1yıldırda grfik tasarım la ilgileniyorum.5Ay maltepe üniversitesinde staj yaptım.Tecrübem yok ama bu alanda gelişmek istiyorum.Photoshop,freehand mx,quark kullanıyorum.El çizimi yapıyorum.Çalışkan ve azimliyim.
saygılarımla
***********************İletişim bilgisi yayınlamak yasak Pm ile iletişime geçiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

soner1034

🌱Yeni Üye🌱
içerenköy carrefour run orda oturuyorum grafikerlik kursum kasım 16 sında bıtecek

rolativ

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, Türkiye'ye; Beyoğlu Gazetesi, Downtown, Rixos, Park İstanbul, Doğa ve Sağlık, Baraka, Odtülü vd. Avrupa'ya; Avusturya Ekspres, NRW Günlüğü, Bayern Günlüğü vd. dergi ve Gazetelerinin tasarım ve uygulamalarını yaptım. Saygılar

alperozkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kadıköyde oturuyorum ...Sultanahmet Matbaa Meslek Lisesi Mezunuyum ...Bütün grafik programlarını rahatlıkla kullanıyorum ..Grafik & Tasarımda 10 yıllık deneyime sahibim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...