Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni kurulacak E-Dergi için logo tasarımı yapacak freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

SamothInfernus

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.e-istasyoon.com
Yeni kurulacak E-Dergi için logo tasarımı yapacak freelancer grafiker arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yeni kurulacak E-Dergi için logo tasarımı yapacak grafiker arıyoruz. İlgilenenler arzu ettiği ücreti mesaj attığı takdirde geri dönüş yapılacaktır.

E-posta: samoth.infernus@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ezgigediz

🌱Yeni Üye🌱
madem grafikersin kendi logonu neden kendin yapmıyorsun diye sorsak?(gönderilen logolardan kopya çekmek icin değildir di mi )

yeditepegrafik

🌱Yeni Üye🌱
,Logonuzu tasarlayabiliriz.fiyat yazın demişsiniz ama şunu bilmenizi isterim fiyat tamamen sizin işinize verdiğiniz önemle alakalıdır yani ben ** tl yede logo yapıyorum ama en fazla 1 saatimi ayırım bu yüzden logonuz sizin için önemliyse benim fiyatım *** tl en az 5 logo hazırlarım dilediğiniz kadar revizyon yapabiliriz.yok logo çok önemliğil sadece sayfa boş kalmasın maksatlıysa yaptırıyoruz derseniz *** tl ye hazırlarım .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
madem grafikersin kendi logonu neden kendin yapmıyorsun diye sorsak?(gönderilen logolardan kopya çekmek icin değildir di mi )

İlana bir güveniniz yok ise lütfen yorum yazmak yerine forum yönetimine bildiriniz.
İtham ettiğiniz konu içeriğinde sadece yorum yazmak veya düşüncelerinizi bildirmek için forum içinde uygun alanlar bulunmaktadır.

Lütfen ilgilenmediğiniz konulara yorum yazmayınız.

,Logonuzu tasarlayabiliriz....

Profesyonlece görünüp amatörce ve acemice yazı yazmanızdan anlaşıldığı gibi forum kurallarını okumamışsınız.

Yarım ekmek köfte gibi 3'e 5'e yaparım kısmında ki pazarlığınızı verilen mail veya telefon ile konu sahibiyle ÖZEL olarak yapınız.

Bu tarz ilanlara yazmak istiyorsanız kibarca ''mail gönderildi'' ibaresi yeterlidir.

Son düzenleme:

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba, belirttiğiniz mail adresine teklif gönderilmiştir, iyi çalışmalar...

Aliye35

🌱Yeni Üye🌱
Logo

Merhaba,
Adresinize mailimi gönderdim, haber beklemekteyim, teşekkürler.