Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi kapak çalışmam

kdr81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin Çıkartmayı düşündüğümüz dergi ile ilgili bir kapak çalışması yaptım bu çalışmayla 3 gündür uğraşıyorum fakat eksik birşeyler olduğu hissine kapıldım önerilerinizi bekliyorum.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Mizanpajı beğenmedim ama yaratıcı olmuş, ismide fena değil. Birde siteye yükleyebilseydiniz hangi renkler kullandığınız hakkında yorum yapacaktım ama görmeden ancak bu kadar yorum yapabiliyorum :)

kdr81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Özür dilerim fotoğrafı yükleme konusunda sıkıntı yaşıyorum sorunu çözüp hemen yükleyeceğim :)

kdr81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
a>

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Fena değil.. Benim gözüme takılan ideal yazısı ile altındaki şeridin aynı renkte olması. Birbirine gömülmüş, bence farklı renk deneyin. Birde halkla ilgili bir anlatım var ancak arkadaki manzara neyi temsil ediyor?? Anlatımda kopukluk var sanki. Eğer fındıkda zorluk çeken halk karadenizliyse, o bölgeden bir resim konabilir arkaya, yeşillik içinde uzanan karadeniz manzarası veya fındık bahçesi gibi.. Benim aklıma ilk bakışta bunlar geldi.

kdr81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet haklısınız bizimde takıldığımız nokta İdeal yazısı olmuştu. Fona gelince haberdeki ayrıntı iç sayfalarda kapaktaki yırtılma ikiye bölünmeyi anlatıyor yani iki ayrı kutup var fikirlerde hiçbirzaman bir araya gelemiyor Derginin çıkış yeri Düzce Akçakoca Yorum için teşekkür ediyorum.