Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi reklamları

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
bu derginin biraz daha kurumsal olmaya ihtiyacı var bence konya düğün yeteri kadar bi ağırlık taşıyor ancak vizyon fazla cafcaflı. Dergilerin içeriği biraz fazla göz yoruyor gibi daha sade ve salt çalışmalar okunurluğu ve aboneliği artırıcaktır. Tabi derginin geneli çok standart geldi bana. farklı yazı karakterleri farklı çizgiler farklı renkler ve materyaller kullanılsa örneğin ebat A4'lük kavramından çıksa en azından başkalarından farklı olur diye düşünüyorum. Birde şu cemodaki gelini gelen giden herkes kullandı. Değiştirmende yarar var. Ama her zaman söylemişimdir dergi projeleri her yiğidin harcı değildir. Emeğinize sağlık.

sanırım dergimize göz atmadan yorumlar yapıyorsunuz.en basiti dergimiz zaten A4 değil.takip edecek olursanız cemodaki gelininde değiştiğini artık kullanılmadığını göreceksiniz.ama geliştirilmesi gerektiğine bende inanıyorum.tasarımda tamam diye bişey yoktur.

emeğine sağlık dostum hepsi süper çalışmalar çok başarılı bence :)

teşekkür ederim.

frankestein

🏅Acemi Tasarımcı🏅
belki birebir A4 olmayabilir ama çok da A4'ten farklı değil heralde ve ben bu dergiyi incelemeden yorum yapmadım. yazdıklarımın arasında sadece A4'e ve cemoya cevap verdiniz, ebatına. bunda yanılmış olabilirim ancak iç dizaynı hakkında yaptığım yorumumdan yanılmayacağımdan eminim. bunun geliştirmeyle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. Bu tamamen bir ciddiyet meselesi. kullanılan sloganlar, renkler, karakterler, imajlar ve en önemlisi tipografi dengesi her sayfada birbirini hatırlatmalı. tabii yanlış anlamayın bu tamamiyle kendi şahsi fikrim.

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
belki birebir A4 olmayabilir ama çok da A4'ten farklı değil heralde ve ben bu dergiyi incelemeden yorum yapmadım. yazdıklarımın arasında sadece A4'e ve cemoya cevap verdiniz, ebatına. bunda yanılmış olabilirim ancak iç dizaynı hakkında yaptığım yorumumdan yanılmayacağımdan eminim. bunun geliştirmeyle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. Bu tamamen bir ciddiyet meselesi. kullanılan sloganlar, renkler, karakterler, imajlar ve en önemlisi tipografi dengesi her sayfada birbirini hatırlatmalı. tabii yanlış anlamayın bu tamamiyle kendi şahsi fikrim.

kesinlikle yanlış anlamıyorum tabikide bu sizin fikriniz.ama burada tartışmaya açtığım şey dergim değil.reklam çalışmalarım.yani dergimin nasıl olduğunu sormuş olsaydım haklıydınız cevap vermekte.belki ilerde onuda tartışmaya açarım.2 yıllık grafiker olduğumda mesela...

frankestein

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğinize saygı duyuyorum dergi şöyle yada böyle kötü değil elbetteki. Umarım dahada geliştirirsiniz ki bu siteninde amacı bu zaten. İlginize teşkkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
emeğinize saygı duyuyorum dergi şöyle yada böyle kötü değil elbetteki. Umarım dahada geliştirirsiniz ki bu siteninde amacı bu zaten. İlginize teşkkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

teşekkür ederim.tabiki hedefimiz usanmadan, yılmadan, kırılmadan gelişmeye devam etmek.

albay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel işler ..emeğinize sağlık..

Ama şu olay çok dikkat çekici bence..

Tam da adanın ortasına etli ekmekleri yerleştirmişsiniz ya süper olmuş..

Ben bunu çok beğendim..

Başarılarınızın devamını dilerim..

vahdetipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.vahdetkarakaya.com
yeni sayıda yer alan reklam çalışmalarım

okyanusbymfavorid38r9b4.jpg

vizyon dergisi kapak çalışması
magazinecoverbymfavorid.jpg

magazine30bymfavorid2zf.jpg

magaziinebymfavorid38r9.jpg

eggmagazinebymfavorid35.jpg

deliciousbymfavorid38r8.jpg

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok başarılı çalışmalar.. tebrik ederim.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
en üstteki doktorları ayırmasıydın keşke üsteki sağa diğerlerini sola kaysaydın diyorum aynı karede olurlardı yine sen bilirsin

M@TR@X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence çalışmaların çok güzel. Hepsini beğendim. Sadece nacizane bir fikir ilk Farabi Hastanesi çalışmasında Kırmızı yerine mavi tonları kullansaydın. Hem daha çok sağlık temizlik ve kendine güveni temsil ederdi. Sadece şahsi fikrim

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
allah yolunu açık etsin. çok iyi yerlere geleceksin sen. konyanın en iyi dergicelerinden biri olacaksın

utkudeniz

🌱Yeni Üye🌱
Hepsi güzel elinize sağlık, öne çıkan üç tane olmuş bence, pizza, etli ekmek fanusta, bir de çankaya fotoğrafçısı. Renk seçimleri zemini iyi değerlendirme, orantı kurma başarılı, tebrik ediyorum.

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
Azra logosunu çok beğendim diğer çalışmalar da güzel emeğine sağlık ;)