Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi Tasarımı sayfa başı nakit parayla evinden çalışacak grafiker aranıyor

alp1299

🌱Yeni Üye🌱
Ayda bir yayımlanacak olan yeni bir dergi projemiz için sayfa başı nakit parayla evinden çalışacak grafiker arkadaşlardan teklif bekliyoruz. Dergimiz 80 sayfa olacaktır. Sayfa başı veya toplam olarak teklif gönderebilirsiniz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
İletişim bilginiz ?

yelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba

şu anda 3 derginin freelance grafikeri olarak çalışmaktayım iletişim adresinizi verirseniz örnek çalışmaları ve referanslarımı gönderebilirim

yeliz_erdinc@windowslive.com

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
İletişim adresinizi yazabilir misiniz?

koala

🌱Yeni Üye🌱
iki yıl özel bir dergide çalıştım, iletişim bilginizi verirseniz daha iyi olacaktır.
ozankarapinar@gmail.com

Son düzenleme:

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaklaşık 8 yıldır gazete, dergi ve kitap tasarımı yapıyorum. aynı zamanda baskı çalışmalarını da anlaşmalı matbaayla yapıyorum. mail atarsanız daha önceki çalışmalarımın örneklerini ve fiyat tekfilini gönderebilirim.

akyelhakan@hotmail.com

SenAndreaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede iletişim bilginizi verirseniz ilgilenenler için kolaylık olur :)

Karax

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dergi konusunda oldukca tecrübeliyim freelance olarak ayda 2 dergi çıkarıyorum ayrıca son 2 senedir sektörel bazda dergi çıkaran bi yayıncılık şirketinde tasarımcı grafiker olarak çalışıyorum freelancede işleri biraz büyütmüş durumdayım kendi ekibim dahi var...

irtibat adresim yunusygt@gmail.com

karakayasulo

🌟Usta Tasarımcı🌟
1992 buyana dergi ve gazete tasarımı yapmaktayım... şu anda 4 derginin, 3 gazetenin freelance grafikeri olarak çalışmaktayım iletişim adresinizi verirseniz örnek çalışmaları ve referanslarımı gönderebilirim. İletisşim bilgilinizi karakayasulo@hotmail.com

firstlady

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam

Yayınevi tecrübem vardır. Dergi ve kitap mizanpaşı konularında deneyimliyimdir. Derginiz içinde sayfa başı 7 TL. Toplam 560 TL. Görüşmek üzere. Kolay gelsin.

Hanife