Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi Tasarımı sayfa başı nakit parayla evinden çalışacak grafiker aranıyor

sfespin

🌱Yeni Üye🌱
10 yıldır freelance grafiker olarak çalışıyorum. Katalog, broşür, kurumsal kimlik çalışmalarının yanısıra sektörel bir derginin de grafik tasarımını yapmaktayım. İletişim kurduğunuz taktirde, çalışmalarımdan örnekler de gönderebilirim.

mermerdergisi

🌱Yeni Üye🌱
12 yıllık tecrübem vardır sizinle çalışabilirim

merhabalar 12 yıldır sektörel derginin tasarım işlerini yapıyorum uygun fiyata sizinle çalışabilirim özelden mesaj atarsanız iletişim biligilerinizi görüşebiliriz

esarial

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Sizinle çalışmak isterim en uygun rakkamlarla çalışmaya hazırım tasarım ve matbaa konusunda tecrübeliyim 9 yıldır profesyonel olarak Grafik Tasarım yapmaktayım.

Enver SARIAL / enversarial@gmail.com

osman82

🌱Yeni Üye🌱
6 yıldır masaüstü yayıncılık alanında grafik tasarım çalışmaları yapıyorum. Şuan 3 derginin grafikerliğini yapmaktayım. 80 sayfalık bir dergiyi 600 liraya yapabilirim. İlgilenirseniz balaban.o@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

kicker0707

🌱Yeni Üye🌱
Selam,
İlanınızla ciddi bir şekilde ilgileniyorum. 1987 yılından bu tarafa grafiker olarak çalışıyorum. Corel, Freehand ve Adobe Photoshop'a çok iyi derecede hakimim. Mesleğin ilk 8 yılı Ankara'da Türkiye Gazetesi'nde Sayfa Sekreteri olarak hizmet verdim. Reklam Ajansım vardı, kapattım piyasaların tutarsızlığından. son 6 Aydır evden çalışıyorum.

Bahsettiğiniz 80 sayfalık dergi ebad ve içeriği hakkında detaylı bilgi verirseniz, sanırım her ay ben size yardımcı olabilirim.

İLHAMİ BEGEN (Antalya'dayım)
Tel: 0532 445 61 68
msn: ilhamibegen@hotmail.com

orhanek

🌱Yeni Üye🌱
mrb aylık olan derginizi hazır pdf şeklinde size eksiksiz teslim ederim tasarımlarınız kaliteli olur ve baskıda sorun çıkmaz kendim 10 yıldır matbaacılıkla ve 5 yıldır grafikerlikle meşgulüm. fiyat konusu kolay

jasmi

🌱Yeni Üye🌱
eğer iletişim bilgilerinizi verirseniz ben teklifinizi değerlendirmek isterim. Ayrıca isterseniz baskı işi için de size yardımcı olabilirim.
yasemineroglu10@gmail.com

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
İlan sahibi arkadaşa bu arkadaşlara mesaj yazması için 3(üç) gün süre verilmiştir.
Sürenin bitiminde ilan kaldırılacaktır.

eminekonuk

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba 10 yıldır bilnen dergilerin görsel yönetmenliğini yapmaktayım.
size freelance olarak yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. eminekonuk80@gmail.com

sedat_gul

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sedatgul.com
bir ilan bırakılıyor ama devamında ortada hiç birşey yok dalgamı geçiyorlar
anlamadım ? biz ekmek peşindeyiz millet gırgır :(