Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Desen tadı..

eeddaa

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık. yaptığın başka imgesel çalışmaların varsa buraya eklersen seviniriz.

exploited

🌱Yeni Üye🌱
çok iyi desenler hatalar olabilir ama zamanla desen çalışırsan gelişir başarılarının devamını diliyorum

izmirli_ocyy

🌱Yeni Üye🌱
yüzde ki ve parmakdaki orantısızlıklar dışında süper ama onlarda çok farkedilmiyo iyi bir gözü bakması lazım............ ama bi eskize göre süper.....

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
harikasın.çizgilerin çok ii sen bu işi biliosun:D ii çalışmalar

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nasıl yanii değerler karışıyomu çizimlerde anlamadım :)

karayel19

🌱Yeni Üye🌱
çizgilerin farklı olmuş tonlamanda ince bir asillik saklamış gibisin :) kuru bir soğukluk içindeki mutluluk gibi olmuşlar ellerine sağlık !

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Umut dolu ve sağlam sözler sarfetmişssin benim için mahçup oldum.Kuru soğuk içindeki mutluluktan doğmaya çalışan,bütün raslantıların suçladığı,mahmuzladığı uyuşan hıncımla dirilmeye çalışmaktayım teşekkür ederim.

EjEmMm

🌱Yeni Üye🌱
gerçeqten hariqa olmuş hele ilk resim daha çok beendim başarolarının devamını dilerim:)

pink_earth

🌱Yeni Üye🌱
imgeselın super olmus ınsan baktıkca bakası gekıyo cizgılerınde guzel:))

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim imgesel yapmayı seviyorum hayal dünyamı doldurup onları kağıda aktarmak güzel parçaları birleştirmek yani mantığı kavranmış herşey güzel ;)

svd

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel çizmişsin eline sağlık..

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler edeerim ;)

graphiker_isO7

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışmalar sende dikkat ettiği kaçış noktaları hep aynı yerde kagıdın kenar ortası ??? o kaçış noktasına göre figürlerin başı nereye gelmeli kaçış noktasının üstüne mi altına mı ? yani kaçış noktasının hizasındaki bi figur başı kagıdın neresine gelir ???

nilay_vvitch

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oran orantı filan çok güsl kurmuşsun tebrkler emeğine sağlık:D

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kağıdın ortasınada k.noktası almak çok büyük risktir yarattığın mekanı hem simetrik hem basit hemde doldurmak istediğin alanı büyütürsün ama köşelere yakın alırsan yani 3/1 ler dedğimiz kağıdın kenar bölümlerine hem çok etkili hem doldurman gerekn az bölüm olacaktır bu olaylar tek imgeselde değil bir afiş yaparken yağlı boya suluboya resim yaparken hertürlü yardımcı olacaktır öncelikle bunları çözmek bence çok önemli altın oranlar diyagonal komposizyonlar faln..daha çok kısacasıonun için bol araştırma gözlem sonrada bol eskiz;)

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
figremf8.jpg

graphiker_isO7 basit bir figür mekan hesaplaması yaptım umarım yardımcı olur öndeki figürne göre geridekileri hesaplıyosun ve arkadaki duvar ve tavan boyunuda umarım yardımcı olmuşumdur..;)