Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Desen tadı..

graphiker_isO7

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
figremf8.jpg

graphiker_isO7 basit bir figür mekan hesaplaması yaptım umarım yardımcı olur öndeki figürne göre geridekileri hesaplıyosun ve arkadaki duvar ve tavan boyunuda umarım yardımcı olmuşumdur..;)

ewrex verdiğin bilgiler için çok teşekkürler eywallah

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nedemek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:)

Yakamoz Selin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizgilerin gayet ii diğer çalışmalırınıda görmek isterim

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi ksım çalışmam war halen burda ama artık desen çalışamıyorum desen dersimiz yok artık illistrasyonları koyucam konuyla ilgili yerlere teşşekkürler

zeynepnural

🌱Yeni Üye🌱
Slm.Çalışmaların göz doyurucu ve çok hoş.Hangi üniversiteyi deneyeceksin?

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerine sağlık, çok hoş görünüyorlar ama bir karakalem öğrencisi olarak,hocamın bana tavsiyeleri doğrultusunda bende sana şunları diyebilirim:
1-çizgilerin çok sert; daha yumuşak çizebilirsin
2-çizimlerin biraz fazla karesel gibi geldi bana; mesela parmaklar.Daha yuvarlamsı çizebilirsen (valörle düzeltebilirsin) eminim daha güzel olacaktır
3-Daha az bastırarak çizebilirsin.Zira benim hocam; kafayı hafif çizgilerle bozdu ve bizede bozdurmak üzere :rofl:
Hafif çizgiler;hafif çizgiler,hafif çizgiler...
Dip NOt:Bende hafif çizgi çizmekte epey zorlanıyorum.Ama hocam sağolsun yardım ediyor.Şöyle bir yöntem deneyebilirsin.Kalemi tutar gibi eline al;ama işaret ve baş parmağınla tutmadan çizmeye çalış; o hafifliği kavra.Daha sonra kalemi tut ve yine aynı hafiflikte çizmeye çalış.Sanırım işe yarar.Bende nir kaç denemeden sonra yaradı
Tekrar kalemine sağlık
Saygılar

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadşlar ben okuyorum zaten marmara üniversitesi gsf grafik bölümndeyim bunlar eski çalışmalarım uygun bi zamnda bunlardan kat kat iyi olanların fotolarını koyucam koyucam tekrar teşekkürler :)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
OOOO bizde sen; daha yeni karakalem yapıyosun diye yardım etmeye çalışıyoruz.Sen çoktan almış yürümüşsün arkadaşım tebrik ederim.
Bende 2010 da sınava girmeyi düşünüyorum.Ama ben mimar sinan istiyorum.memnun musun?Bide sınav nasıldı?
Umarım bu işe gönül verenler; senin gibi başarılı olurlar
Tabi bende inşaaallllaaaahhhh :rofl:
saygılar