Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Desen Tasarımı ve Varyant sorunsalı!

hobo

🌱Yeni Üye🌱
Desen tasarlayan birinin varyant bilgisinin olması avantajdır ama her varyant bilen kişinin "ben desen de yapabiliyorum" diye öne çıkmasında bir sorun vardır. Kabul edilmeli ki, ikisi de çok farklı alanlar. Birbirinden beslenen zincirin parçaları.Ve işverenlerin o iki ayrımın farkına varmaları gerekmektedir. Sonraki aşama düşünülerek yapılan her şey basite kaçar. Çünkü uğraşacak olan yine aynı kişidir ve kısa yoldan işi hallolsun ister. Zorluğunun farkındadır. Her bünye kendi içinde değerlendirilmelidir. Özgün ve farklı işler peşinde olan ve bir adım öteye geçmek isteyen işverenlerin bunların bilincinde olması gerekir.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Yahu sizin tekstil sektörü baştan sona ağlama nedeni. (bizim grafik de pek farklı sayılmaz ama) Eşim desinatörlük yapıyor, ve sektörünüz içerisinde şöyle "ahan da bura aklı başında, sistemli, ne yaptığını biliyor helal!" diyebileceğim bir yer görmedim.(grafikte gördüm Allah için) Ayrıca sorunsalınız kolay aşılır cinsten cinsten değil. Adamlar etinden, sütünden, derisinden ve tüyünden sonuna kadar faydalanmak istiyorlar çalışanın. Allah yardım etsin sizlere, ne diyelim?

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
desenden falan anlamam bir arkadaşın paylaştığı clipartları arşivime almıştım kullanabileceğini düşündüğüm arkadaşlara paylaşıyorum
bilgilerinize
örnekleri
buradan izleyebilirsiniz

onur1971

🌱Yeni Üye🌱
Desen tasarlayan birinin varyant bilgisinin olması avantajdır ama her varyant bilen kişinin "ben desen de yapabiliyorum" diye öne çıkmasında bir sorun vardır. ..........................................

Durum tekstil sektörünün genelinde mevcut
Firma sizden kaç adet varyant oluşturmanızı taleb etti öğrenebilir miyim?

hobo

🌱Yeni Üye🌱
Kendi adıma; ben sadece desen tasarlama ve raportlama kısımları ile ilgiliydim varyant kısmına hiç bir zaman bakmadım. Ama gerçek şu ki; desen yapmanın ve varyant yapmanın ne demek olduğundan haberi olmayan bir çok işveren var. Bilmemeleri, çalışan kişilerinde kendisini eksik yada yüksek görmesine sebep oluyor. :)