Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Devren kiralık reklam ajansı - İstanbul

bak1

🌱Yeni Üye🌱
Devren kiralık reklam ajansı

Marka / Model: Ajans

Fiyat: 50.000TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar, 2008 yılında kurduğum bugüne kadar çok fazla emeğim olan ajansımı devrediyorum. 7 bilgisayar, 2 makam takımı, personel masaları, koltuk takımları, buzdolabı, yaklaşık 10 adet internet sitesi, marka tescili vs... Herşeyi ile eksiksiz olarak devredilecektir. Paraya ihtiyacım olduğundan satmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Bir yerim daha var ve orası daha karlı olduğu için orayla ilgileneceğim. Bu zamana kadar 1000'den fazla müşteriye iş yapmışızdır. Sürekli çalıştığımız isimli firmalar bulunmaktadır. Ortalama 40.000TL aylık ciromuz vardır. Ay'lara göre değişmektedir. 10.000 yaptığımız aylarda oldu. Özel olarak crm yazdırdım. Satış raporlama, harcama, filtreleme gibi özellikleri var. Crm hakkında ilgilenen kişilere daha detaylı bilgi verebilirim. Hangi iş hangi aşamada müşteri online olarak takip edebiliyor. Şirketin ismi ile müşterinin telefonuna sms gönderiyor vs... Bu yazılımı sadece 30.000TL yazdıramazsınız. Ayrıca şirket hizmetleri arasında internet sitesi de bulunmakta. Kendimize özel bir yazılımımız var bunuda vereceğim. 5dk sistemi kurup panelden içerikleri girip teslim ediyorsunuz. İçerisinde sabit tasarımlar var. Yazılım ve css bilgisi olan her hangi biri sadece bu işi yapsa yeterli olacaktır :) Biz son zamanlarda web tasarımın üzerine çok düşemedğimiz için pek fazla pazarlama faaliyetinde bulunamadık. Ajansın olarak ağırlıklı müşterimiz matbaa, baskı üzerinedir. Tasarım anlamında çok fazla müşterimiz yok. Şuanda çalışan personel her anlamda çok tecrübelidir ve bütün müşteriler ile çok dialogları vardır. Ajansın bulunduğu yer kendi mülkümdür. Devir almak isteyenler kiracım olabilir veya ajansı taşıyabilirler. E-5 Kenarında yanyolda 2+1 dairedir. Bahçe katı güzel bir yerdir. Yerimiz Maltepe'de. İlgilenenler arasın görüşelim. Pazarlığın keyfine bağlı yapılabilir ama çokta fazla düşmeyi düşünmüyorum abartacak teklifler sunmayın lütfen.

E-posta: info@pia.com.tr

Telefon: 0533 205 98 73

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.