Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy / Moda - İstanbul

onurg

🌱Yeni Üye🌱
İlan sonuçlanmıştır.

Dijital Ajansımıza stajyer tasarımcı arıyoruz | Kadıköy / Moda

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Video animasyon, mobil uygulamalar ve oyun geliştirdiğimiz ajansımıza, keyifli projelerde yer alarak kendisini geliştirebilecek stajyer tasarımcı arıyoruz.
Photoshop ve illustrator programlarını kullanabiliyorsan, üniversitede ilgili bir bölümde okumakta isten ve bize gönderebileceğin örnek çalışmaların var ise CV'ni bekliyoruz.

E-posta: ecem@limeorlemon.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

aleynkya

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, Bakırköy kız meslek lisesi 11.sınıf öğrencisiyim.Grafik tasarım okuyorum 12. sınıfta zorunlu staj yeri arıyorum Teknik bilgi ve becerilerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim ve bunları geliştirebileceğim, çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmesi için görev alabileceğim ve problem çözme yeteneğimi kullanabileceğim bir pozisyonda başarılı işler yapmak.İlginiz için teşekkür ederim.

SenemDomur

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,

daha önce modelist yardımcılığı yaptım her hangi iş deneyimim yok corel,ıllustrator,photosop a hakimim .bu programları kurs yardımıyla öğrendim, yalnız kursum hala devam ediyo cumartesi ve pazar günleri
gönderdiğim resimler yeni yaptığım çalışmalarım jpeg olarak kaydettiklerim

teşekkürlerr

mahizercagil

🌱Yeni Üye🌱
maltepe ünüversitesi çizgi film ve animayon tasarım öğrencisiyim yetiştirilmek üzere iş bakıyorum.

merhaba;
maltepe ünüversitesinde çizgi film ve animasyon tasarımı okuyorum yetiştirilmek üzere staj yapmak istiyorum çalışmalarım ne yazık ki yok en baştan yetştirilmek istiyorum bunun için okuldan aldığım bilgiler yetersiz geliyor bu yüzden sektöre atılmak istiyorum.