Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital baskı makinesi rip programları

ünlüoglu reklam

🌱Yeni Üye🌱
ms

merhaba kardeşim bende vista 320 u 16 modeli bi dijital var dangılları mevcut
program cd var ama drayvır cs bulamıyorum eger drayvır cd varsa yada olan arkadaşların yardımcı olmaları beklerim şimdiden teşekkürler

ünlüoglu reklam

🌱Yeni Üye🌱
merhaba kardeşim sitenin yeni sakinlerindenim eger kusurum olursa afola kardeşim benim sorunum 2 tane bir fileksi koblolarda iki program ve dangıllarım mevcut ama dırayvır cd lerim yok makinayı 2ci el aldım eger yardımcı olur yada yol gösterirsen şimdiden teşekkürler

mehrdad_007

🌱Yeni Üye🌱
selam bilgi paylaşim için teşekkürler.
ancak benim bir sorum olacak INFINITI RIP programının ayarlarını nasıl yapabilirim ben işe başladığığım yerde ayarları bozmuşlar bana nasıl bir öneride buluna bilirsiniz....
şimdiden çok teşekkürler.

alkmlcck

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
dkarereklam.com
Arkadaslar hayırlı bayramlar....

Çok Acil Photo print Programı lazım bana.. Şimdiden ilginiz için tşkler...

chatlakx34

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

arkadaslar myjet 128 plus icin photo print versiyon5 rip programı lazım elinde olan varsa paylasabilirmi acaba?

MarlboroMan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dongle sız çalışan ripin varmı 5500 için ?

ONe_ReBeL

🌱Yeni Üye🌱
baskılar hakkında bilmedikleriniz DİLTEMİZLER REKLAM'da Abdullah AKDOĞAN dijital makina operatörü..

ONe_ReBeL

🌱Yeni Üye🌱
witcolor 720 320lik makinede yardımcı olabilirim..

saim1986

🌱Yeni Üye🌱
İyi günler kolay gelsın ıstedıgın rıp programını buluruz bızımle ıletısıme gecersen sevınırım saygılarımla İyi çalısmalar

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
tüm makineler için rip programı tarafımda bulunmaktadır. Aradığınız makine marka model farketmez. İletişime geçebilirsniz.

can_reklammm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrblar bende perfect jet baskı makinesi var fakat makinenin siyah boyasında baskı yaparken nokta nokta her yerinde beyazlıklar bırakıo tek tek bide resim basarken karanlık çıkarıo resmi hiç iç açıcı diil sanki bunun sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
MErhabalar arkadaşlar MimakiJV2-130 Makinasının Xp uyumlu bir programı lazım banada Lütfen yardımcı olun renklerde sorun yaşıyorum hemmde ciddi bir şekilde...

Veya bunu Xp üzerinden Corelden nasıl yollamam gerekir ara Rip Programım yok Şimdiden teşekkürler.. Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

FLEXI SIGN 8,5 ile hem baskı hem kesim yaptırıyorum tüm makina markaları neredeyse hepsi içinde mevcut.

İnt.te aratın işinize yarayacaktır
(tek programla çok makinaya hükmet)

erbeyi

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar banada myjet photoprint 5,0 lazım acil dangıl kayboldu makinam calışmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

dnissstyle

🌱Yeni Üye🌱
kodak professional large format printer ın dangılı çalındığı için programını kullanamıyorum aceba program tavsiyesi alabilimiyim arkadaşlar.??

deepens

🌱Yeni Üye🌱
download linklerini yenilerseniz sevinirim bağlanmıyor teşekkürler

ONe_ReBeL

🌱Yeni Üye🌱
kardesim benim teknik destekte bilgisayar arızalarında ayrıca başka programa gerek yok ben makina operatörüyüm ve zar 128 kafada yani wit-color 720 ve wit-color 720PLUS makinalarda PLUSTA 170 bin mkare - wit-color 720 de ise 278 bin mkare iş bastım ve bakımından teknik servisine ben ilgilendim şu anda maxima 2 kullanıyorum grefikerim ve ayrıca bilgisayar teknik servis ve wit-colorda uzmanlaştığıma inanıyorum başka programa gerek yok eğer renkler ile sıkıntınız warsa apozinapozin@hotmail.com yardımcı olurum

Allaha emanet olunuz.

ONe_ReBeL

🌱Yeni Üye🌱
linkinpark23
linkinpark23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği:Grafiker
E-ticaret : (0)
Tecrübe Puanı: 0 linkinpark23 Uzun bir yoldadır

ustam mimaki jv3 rip proğramı varmı ??

kardesim senin için photo print 4-5 serileri geçerli makina profillerini destekler ve harika baskılar yapabilirsin