Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çizim: Mike Mayhew

Renklendirme: Ben.

Kullanılan Program: Photoshop Cs5
mxm9f.jpg

Diğer denemeler:
https://www.grafikerler.net/ink-digital-painting-creedwar-white-queen-t129137.html

https://www.grafikerler.net/ink-digital-painting-creedwar-loki-the-mistress-of-evil-t129167.html

Son düzenleme:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konunun uzmanı değilim ustalar daha iyi yorumlar haddim nacizane fikirlerim, sol aya bileği fazla eğilmiş, sanki ayak bileği kırılmış gibi bir de göğüsler biraz düz olmuş hani kaslı erkek göğüsü gibi belki abla kas da yapmış olabilir :D, eline emeğine sağlık diyorum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konunun uzmanı değilim ustalar daha iyi yorumlar haddim nacizane fikirlerim, sol aya bileği fazla eğilmiş, sanki ayak bileği kırılmış gibi bir de göğüsler biraz düz olmuş hani kaslı erkek göğüsü gibi belki abla kas da yapmış olabilir :D, eline emeğine sağlık diyorum.

İlgine teşekkürler martin :)

* Çizim o şekildeydi. Dikkatimi çekmesine rağmen üstünde durmadım. Hatun kısmıdır nasıl duracağını bilir dedim. :)

* Göğüs kısmı, çizerin kendisine has model çizimlerinde de aynı. Abartıya kaçmıyor. Aşağıya da bir çalışmasını da ekledim:)

* yansıma olayını çözersem sanırım göğüs kısmını da bir sonrakiler de atlatırım diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

4ljzx.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlgine teşekkürler martin :)

* Çizim o şekildeydi. Dikkatimi çekmesine rağmen üstünde durmadım. Hatun kısmıdır nasıl duracağını bilir dedim. :)

* Göğüs kısmı, çizerin kendisine has model çizimlerinde de aynı. Abartıya kaçmıyor. Aşağıya da bir çalışmasını da ekledim:)

* yansıma olayını çözersem sanırım göğüs kısmını da bir sonrakiler de atlatırım diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

4ljzx.jpg

Kadınlar zor tabi... :D

Ben boyama çalışmalarını zevkle takip ediyorum, bu tembellikle de anca takipte kalırım. :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumsuz beğeniler için yine de teşekkürler..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok başarılı buldum Creedwar, tebrikler arkadaşım :wink:
Çalışmalarını bende keyifle takip edenlerdenim..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok fazla göze batan hata göremedim ve başarılı da bir çalışma olmuş emeğine sağlık.

anatomik olarak bakıyorum okadar hata bizdede var :p :D

Nihayet yorum :) Teşekkür ederim yasemin. Gelişim var sanırım:)

Çok başarılı buldum Creedwar, tebrikler arkadaşım :wink:
Çalışmalarını bende keyifle takip edenlerdenim..

Nihayet bir diğer yorum:) Teşekkürler Value. Fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum ama inan 489398302 parçaya bölündüm. Face, çizim, web, müşteri, 3d, eskiz, tasarım, baskı, koşturmaca, telefon, markete gidip sigara almaca diye yeter artık dediğim zamanlarda uğraşıyorum..Bakalım bir şeylere benzemeye başladı sanırım.

İlgine teşekkürler tekrardan..

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Nihayet yorum :) Teşekkür ederim yasemin. Gelişim var sanırım:)

Nihayet bir diğer yorum:) Teşekkürler Value. Fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum ama inan 489398302 parçaya bölündüm. Face, çizim, web, müşteri, 3d, eskiz, tasarım, baskı, koşturmaca, telefon, markete gidip sigara almaca diye yeter artık dediğim zamanlarda uğraşıyorum..Bakalım bir şeylere benzemeye başladı sanırım.

İlgine teşekkürler tekrardan..

Haha :D eleman lazımsa uçabilirim izmire doğru :D
Çok bişiy istemem dökülen kırıntıları toplasam bana yeter :D

Şaka bir yana da bu çalışmaların cidden çatlatan cinsden :emo1:
Bi gün ben de yapicim.. görürsün :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ulaşım save aralarını bekliyorum. Ama haddim olmayarak birşey çok gözüme takıldı. Ayak ve bilek duruşunda (burdan bakınca sağ :p) sorun var gibi. Birde dudak kısmında. Belki de renklerden kaynaklıdır.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Haha :D eleman lazımsa uçabilirim izmire doğru :D
Çok bişiy istemem dökülen kırıntıları toplasam bana yeter :D

Şaka bir yana da bu çalışmaların cidden çatlatan cinsden :emo1:
Bi gün ben de yapicim.. görürsün :D

:) Teşekkürler value. CV yollarsın değerlendirmeye elbet alırım :)

Çalışmalardan çatlamana gerek yok yahu.. Emin ol hem çok zevkli hemde face'te bejeweled oynamaktan daha yararlı..Sanırım face hesabımıda kapatıcam gibi..sırf oyun oynamaya girmekten tarla, arsa sahibi olmaktan bıkkınlık geldi :) Şiddetle, (Kadına şiddete hayır, ağzını burnunu kırmadan) tavsiye ediyorum..Mutlaka denemelisin..

ulaşım save aralarını bekliyorum. Ama haddim olmayarak birşey çok gözüme takıldı. Ayak ve bilek duruşunda (burdan bakınca sağ :p) sorun var gibi. Birde dudak kısmında. Belki de renklerden kaynaklıdır.

Süper hero'nun, muhteşem kişilik, eğitim abidesi, turizm kültür abidemiz, favori hayal kahramanım adnan oktarın söylediği gibi..''Sen ne kadan güzel, ne kadar şekersin..Kedi canını senin iremcim'' :)

Save ederken bekleme çiziklerim masaüstünde dolu :) ama emin ol hafta sonunda kağıt toplayan arkadaşları ben zengin ediyorum:)

Çizime gelince, ayak bileği öyle ben renklendirdim sadece :) Çizere laf edemem onada söylediğim gibi bence harika çiziyor. Ama herkes söyleyince illaki bende dikkat ettim. Aslında abartı değil ama deri tarzı ayakkabılarda bu şekilde duruşta mümkün.. Bilemiyorum şu yaşımdan sonra milletin botlarına çizmelerine bakamıycam cicim :)

Makyaj konusunda da sanırım tecrübesizliğime vurman lazım. Ama oda olacak..çiz boya çiz boya..karate kid no: 304993882 :)

Teşekkürler ilgine ve yazına cicim. Özlemişim.

https://www.grafikerler.net/ink-digital-painting-creedwar-white-queen-t129137.html

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
:) Teşekkürler value. CV yollarsın değerlendirmeye elbet alırım :)

Çalışmalardan çatlamana gerek yok yahu.. Emin ol hem çok zevkli hemde face'te bejeweled oynamaktan daha yararlı..Sanırım face hesabımıda kapatıcam gibi..sırf oyun oynamaya girmekten tarla, arsa sahibi olmaktan bıkkınlık geldi :) Şiddetle, (Kadına şiddete hayır, ağzını burnunu kırmadan) tavsiye ediyorum..Mutlaka denemelisin..

Yalnız benim cv kabarıktır ağır gelebilir sölim :emo1:
Yok yahu kasti (k)abartma var :D bildiğin 0 beden :D:D:D

Öhüm! O değilde geçen gün benim yeğenin boya kitabına göz diktim, fazla paylaşımcı olmadığından yeğenimle ayrı kalemlerle ayrı boğuştum diyebilirim sonuç olarak yaptığımdan da bişiy anlamadım :D:D:D

Sabırsızlanıyorum ama biraz daha şişmeliyim sanırım öyle görünüyor :angel:
Vatana millete hayır için çalışmaları sıklaştır derim :wink::wink:

Hadi kolay gelsin..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yalnız benim cv kabarıktır ağır gelebilir sölim :emo1:
Yok yahu kasti (k)abartma var :D bildiğin 0 beden :D:D:D

Öhüm! O değilde geçen gün benim yeğenin boya kitabına göz diktim, fazla paylaşımcı olmadığından yeğenimle ayrı kalemlerle ayrı boğuştum diyebilirim sonuç olarak yaptığımdan da bişiy anlamadım :D:D:D

Sabırsızlanıyorum ama biraz daha şişmeliyim sanırım öyle görünüyor :angel:
Vatana millete hayır için çalışmaları sıklaştır derim :wink::wink:

Hadi kolay gelsin..

Yahu 40 sayfa olsa cv nedir yani 7 dakika da okurum sorun değil :)

Yeğeninin çalışmalarına sarkma ..kendininkileri yap artık. Hayde artık.

Çalışmalar sadece boş vakitlerde oluyor..Keyif para kazandırmıyor(en azından şimdilik) :) Tekrar teşekkür ederim beğeni için :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yasemin:) Beğeni var son atış, son yorum nerede?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumsuz beğeniler için teşekkürler..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:kiss1:ne güldüm kedi canını senin bende :p

Makyaj konusunda tecrübe sahibi sevgili eşinden yardım alabilirsin. Oturt başına yönlendirsin seni =)))

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:kiss1:ne güldüm kedi canını senin bende :p

Makyaj konusunda tecrübe sahibi sevgili eşinden yardım alabilirsin. Oturt başına yönlendirsin seni =)))

ohooo:) deneyim sahibidir kendisi ama bu tarz çalışmalarda hayrola yahu diye yolabilir beni..parçık pinçik etmeside cabası :) Yok iyiyim ben, kendi kendime çözerim iremcim :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumsuz beğeniler için teşekkürler..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ohooo:) deneyim sahibidir kendisi ama bu tarz çalışmalarda hayrola yahu diye yolabilir beni..parçık pinçik etmeside cabası :) Yok iyiyim ben, kendi kendime çözerim iremcim :)

Bir telefon kadar uzağımda söyleyimde el atsın :p atsın lazım :party: