Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Doğru yerdeyim ama korkuyorum..

utabev

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle herkese merhaba;
Bu yıl Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünü kazandım.
Hani derler ya Çiçeği burnunda benim çiçeğimin tohumu daha toprağa yeni düştü.Okuduğum yazılara bakılırsa bu çiçek topraktan çıkıp burnuma gelince beni çok büyük problemler bekliyor.
Bu siteden öğrenim yaşamım boyunca kopmak istemiyorum siz abilerim ve ablalarımdan öğreneceğim çok şey var.
Okuduğum olumsuzlukları dikkatle takip edeceğim.Ama bu olumsuzluklar beni asla bu güzel meslekten soğutmayacak aksine en iyi olmak için uğraş vereceğim.Hepinizin yardımına ihtiyacım var.Bu mesleğe gönül vermiş herkese saygı ve sevgi duyuyorum.
Umarım desteğinizi benden esirgemezsiniz...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Merhaba aramıza hoşgeldiniz ;

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünü kazandığınız için tebrik ederim.

Okuduğunuz olumsuzluklar tabiki sizi korkutmasın yolun başındasınız birde şu vardır ki bir meslekte ne kadar güçlü olursanız korkularınız o kadar azalır,ayrıca değerinizi ve çalışmalarınıza verdiğiniz önemin farkında olursanız olumsuz durumlarla karşılaşmak aza indirilebilir ama her meslekte olduğu gibi elimizde olmadan karşılaştığımız olumsuz zamanlar,durumlar içinde bulabiliriz kendimizi ,çünkü bir merdiveni tırmanmak yükseğe çıkartığı kadarda, yorucudur arada yorulabiliriz ,sıkıntıya düşebiliriz ama önemli olan hedefimiz doğrultusunda ilerlemektir .

Başarılar diliyorum :)

utabev

🌱Yeni Üye🌱
Yorumunuz için çok teşekkür ederim.bende bu yolda her ne kadar yorulsamda,zorlansamda elimden gelenin en iyisini yapabilmek için gayret göstereceğim

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarı her zaman emek ister,
kolay değil ..Önemli olan sorumluluğunu bilip olumlu durumlara gösterdiğin akıllı yaklaşımı olumsuz durumda da sergileyebilmek
Allah yardımcın olsun..