Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dönerci için logo tasarım örnekleri eleştirilerinizi bekliyorm.

desinat0r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili arkadaşlar dönerci için hazırlamış olduğum logoları beğeninize sunuyorum. Tüm eleştiri ve önerilere açığım. isimden tutunda çizgi ve renk dahil tasarım unsurları göz önünde bulundurularak eleştiri ve önerilerde bulunmanızı istiyorum. Herkese iyi günler.

dAUBT.jpg

rbK7x.jpg

4SZQb.jpg

9hN4.jpg

eNyL1.jpg

p6si3.jpg

F6v3b.jpg

JpnXf.jpg

aN65y.jpg

27RL.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
göremiyoruz resim yüklenmemiş.

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba evet şimdi görünüyor çok fazla seçenek yapmışsınız kafam karıştı vee bu müşterinin de kafasını karıştırır.... ilk dikkatimi çeken kırmızı yazılı logonuz citly diye yazılmış yanlışlık görünüyor ayrıca döner vektörelini vektörel sitelerden aratınca hemen karşımızda görüyoruz tabiki esinleme yapabilirsiniz ama bire bir durmuş ve bir katmanız gerekli..... 7 8 ve 9. seçeneklede döner değilde sanki bizim derslerde gördüğümüz miğdemizin görünümü gibi durmuş lütfen kızmayın ben bunları yazarken bile kırmadan söylemeye çalışıyorum asla bilmişlik falan değil amacım müşteriye gösterirken biraz düzenleme yapın diye acele etmeyin bence bir düşünün benim yerim olsa nasıl bir logo isterdim diye bu kadar seçenek çıkaracağınıza 2 bilemedin 3 seçenekle müşterinin karşısına çıkın emeğinize değsin iyi çalışmalar dilerim umarım kırmamışımdır.

bu sizin kendi dükkanınız mı? :) içime doğmuş gibi yazmışım madem grafikersiniz ben kendi logomu kendim yapmak isterim mesela biraz araştırın acele etmeyin iyi düşünün.

desinat0r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba evet şimdi görünüyor çok fazla seçenek yapmışsınız kafam karıştı vee bu müşterinin de kafasını karıştırır.... ilk dikkatimi çeken kırmızı yazılı logonuz citly diye yazılmış yanlışlık görünüyor ayrıca döner vektörelini vektörel sitelerden aratınca hemen karşımızda görüyoruz tabiki esinleme yapabilirsiniz ama bire bir durmuş ve bir katmanız gerekli..... 7 8 ve 9. seçeneklede döner değilde sanki bizim derslerde gördüğümüz miğdemizin görünümü gibi durmuş lütfen kızmayın ben bunları yazarken bile kırmadan söylemeye çalışıyorum asla bilmişlik falan değil amacım müşteriye gösterirken biraz düzenleme yapın diye acele etmeyin bence bir düşünün benim yerim olsa nasıl bir logo isterdim diye bu kadar seçenek çıkaracağınıza 2 bilemedin 3 seçenekle müşterinin karşısına çıkın emeğinize değsin iyi çalışmalar dilerim umarım kırmamışımdır.

Hayır kesinlikle kırılmadım bilhassa yol göstermenize sevindim. Görselleri eleştiri için yükledim zaten. Renk konusunda ne dersiniz ve döner yazarken harf aralığı olmaması, city de olması nasıl bir etki yaratır. Hatalı bir yaklaşım mı ?

bu sizin kendi dükkanınız mı? :) içime doğmuş gibi yazmışım madem grafikersiniz ben kendi logomu kendim yapmak isterim mesela biraz araştırın acele etmeyin iyi düşünün.

O yüzden benden daha tecrübeli ve bilgili arkadaşlarımdan yardım bekliyorum :)

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
sevindim kırılmayı çok iyi bildiğim için kesinlikle kimseyi kıramam neyse... hayır isminiz acayip durmuyor adı hoş bence peki dükkanınız nasıl renklerde nasıl bir uygulama istersiniz bir kere ilk önce herzaman sadelikten yana olun bu işinizin her yöne ayak uydurması önemli lazer kesimlerde pleksi yada kutu harfde uyumlu olabilecek bir yazı ve döner şekli istiyorsanız oda öyle olmalı vaktim çok kısıtlı işlerim yoğun ancak bu yönde yardımcı olabilirm size google dan dönerci tabela diye arattırın bakın insanlar neler yapmış kolaylıklar dilerim.

desinat0r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sevindim kırılmayı çok iyi bildiğim için kesinlikle kimseyi kıramam neyse... hayır isminiz acayip durmuyor adı hoş bence peki dükkanınız nasıl renklerde nasıl bir uygulama istersiniz bir kere ilk önce herzaman sadelikten yana olun bu işinizin her yöne ayak uydurması önemli lazer kesimlerde pleksi yada kutu harfde uyumlu olabilecek bir yazı ve döner şekli istiyorsanız oda öyle olmalı vaktim çok kısıtlı işlerim yoğun ancak bu yönde yardımcı olabilirm size google dan dönerci tabela diye arattırın bakın insanlar neler yapmış kolaylıklar dilerim.

Teşekkür ederim size de işlerinizde kolaylıklar...

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağolun dua edin yeterli :) ne yaptım ki siz bu yolda ilerleyin inanın iyi şeyler çıkacak. kolaylıklar dilerim....

desinat0r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sağolun dua edin yeterli :) ne yaptım ki siz bu yolda ilerleyin inanın iyi şeyler çıkacak. kolaylıklar dilerim....

Allah tüm grafikerlerin işini kolaylaştırsın... Amin. Ben yakında döner sektöründeyim inş. Bu arada şuan sadece kurumsal kimlik aşamasındayım mekan hazırlıkları henüz başlamadı. Bir de sizden bir ricam olacak, bana şu döner firmasının logosu başarılı diyebileceğiniz bir örnek varmı ?

desinat0r

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Allah tüm grafikerlerin işini kolaylaştırsın... Amin. Ben yakında döner sektöründeyim inş. Bu arada şuan sadece kurumsal kimlik aşamasındayım mekan hazırlıkları henüz başlamadı. Bir de sizden bir ricam olacak, bana şu döner firmasının logosu başarılı diyebileceğiniz bir örnek var mı?

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
en iyi demek çok zor ama sade anlaşılır logolar hat döner paşa döner bay döner aklıma gelenler cevdet diye bir firma da gördüm isminden dolayı et kelimesini avantaj olarak kullanmış fena bir fikir değildi sağolun dualarınız kabul olsun sizin işinizi alahım rast getirsin başarılar.

CarverTD

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilt 3 çalışmada Döner Ctiy mi yazıyor yoksa benmi yanlış görüyorum. Ayrıca font seçimini daha düz bir karakter yapmak daha doğru olur görüşündeyim. 5-6-7-8. çalışmaların tipografisi BOYNER logosunu direkt olarak çağrıştırıyor insana ve döner için kullandığın şekil sanki bağırsakmış gibi duruyor. Kusura bakma benim hiç hoşuma gitmedi bu logolar.

senoladnar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
6 daki renkleri 5 e aktarırsan olur fena olmaz renkler de ki hafiflikte önemli :)

arifgurbuz

🌱Yeni Üye🌱
slm kardes bu indirme linkleri gözukmuyor yandex diski kullanirsaniz sevinirim