Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dreamweaver resim görüntüleme

powerfly

🌱Yeni Üye🌱
Herkese mehaba,

web tasarım ile ilgilenmeye yani başladım, arkadaşlar bir resim yükleyip f12 ye basıp görüntüleyince resimleri x çarpı çıkıyor.Neden resimler görüntülenmiyor bilen var mı acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim

Benzer konular

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Büyük bir ihtimalle resimlerin kaynak yolu hatalı girilmiş.Resime tıklayın ve properties panelindeki Src kısmına doğru link atandığını kontrol edin.Yada src bölümünün yanındaki klasör simgesine tıklayarak yeniden yükleyin.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese mehaba,

web tasarım ile ilgilenmeye yani başladım, arkadaşlar bir resim yükleyip f12 ye basıp görüntüleyince resimleri x çarpı çıkıyor.Neden resimler görüntülenmiyor bilen var mı acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim

Resminizin bulundugu konumda olmamasından veya yanlış konumda bulunmasından kaynaklan bir sorun var.Ali Emre' nin de belirttiği gibi src kısmına doğru linki atarsanız sorununuz çözülecektir.

Düzelmezse buraya yükleyin, bakalım.
Kolay gelsin.

powerfly

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar cevapladığınız için çok teşekkür ediyorum. dediğinizgibi src kısmına baktım boştu sonra linkleri düzelttim F12 ye bastım değişmedi. Sonra resimlerin bulunduğu klasörde isimlerini değiştirdim tekrar yükledim oldu. Mantığını hiç anlamadım ama sonuçta oldu:), çok sağolun.

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
sorun türkçe karakterlerde olabilir özellikle resim adların türkçe karakterler kullamazsan bu tür sorunlarla karşılaşmazsın

hakan07070

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardes resimler icn ayrı klasör yap(resmi otomatik olarak yerini göster (img src)falan olarak