Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Duyuru: Bursalı grafiker buluşuyor...

muhittin7

🌱Yeni Üye🌱
evet unknown Real rumuzlu arkadaşımıza bir dikkat edin herkes muhabbete dalmışken resmin çekildiğinden haberi olan ve direkt kameraya bakan bir arkadaş...:)
bende şahitim bu arkadaş hep zaten garsonlarla ilgilendi birde yan masayla yani masayla arasında 15 metre olmasının nedenide budur:):):):

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel bir gün geçirmişsiniz tbrkler darısı başımıza

evet unknown Real rumuzlu arkadaşımıza bir dikkat edin herkes muhabbete dalmışken resmin çekildiğinden haberi olan ve direkt kameraya bakan bir arkadaş...:)
bende şahitim bu arkadaş hep zaten garsonlarla ilgilendi birde yan masayla yani masayla arasında 15 metre olmasının nedenide budur:):):):

muhittin bey sizleride sahaarda görmek güzel ;)

muhittin7

🌱Yeni Üye🌱
Unutmadan bide karakalem çalışmaları ile ünlü hasan arkadaşımız vardı onunda resmini istiyorum ve mümkünse unknown real ile yanyana olsun:)

muhittin7

🌱Yeni Üye🌱
Ahmet arkadaşım sen istanbulda değilmisin yahu bursalı grafikerler arasında sahaya çıkayım dedim yani ama profesyonel ligte boy göstermek ayıp olur.O kadar diyorum bu sitede bana bir bölüm açın grafikerler netin Gıda Mühendisi olayım diye ama nerdee?

Düşünün Gırafikerler netin GıdA Mühendisi kulaga hoş geliyor değilmi,Güzel tasarımlar yaparken aç kalmazsınız ve hatta kilo problemi olanlara özel öneriler olmaz mı?
Site büyüyor yani bir doktorda lazım mühendiste öyle değilmi?

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Sevgili Muhittin bey,
Elbete grafikerler.net'in, gıda mühendisi hoş bişe, elbette doktorumuzda olsun...Hatta dediğiniz gibi bol bol mühendislerimizde... Sizin gibi sempatanlarımız bizi mutlu eder... :D
Simdi içimden düsünüyorum,
(Mesleğimize ilgi duyan, hobi olarak tasarım yaptigi inancinda olan, ekmek parasını başka meslekten kazanan insanlara kucak acan bir site burası, eh iyide yapiyor ama fakat ben çok kızıyorum benim meslegim hobi olacak kadar dar değil yaaa :punch: ne biçim çeliştim... e çelişik olsun birazda canım...kimse okumadı dimi?)
Neyse toplanti fotografları çok güzel... eglenmis gözüküyorsunuz. kıskandım..

muhittin7

🌱Yeni Üye🌱
Nuket Hanım ben sizin mesleğinizi hobi olarak yapmıyorum zaten bana para verseniz şu grafikerliği öğren deseniz yapamam yani.Ben Gıda mühendisiyim herkes kendi işini yapmalıdır.O açıdan benim grafiker olma gibi bir niyetimde yok.Bu yönde bir gayretimde yok...Ben sadece bu işi iyi yapanları tebrik ediyorum.(Bu arada sizde bu bağlamda tebriklerin büyüğünü hakediyorsunuz)

Güzel bir site samimi bir ortam hepsi bu ama site kurallarında grafiker olmayan giremez diye bir madde olmadığı için üye oldum doğrusu...:):):))::):):)):

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Muuuuuhhhhiittttttiiiiiin,
(bey uçtu)
Lafim size değildi valla....Ben bazen çok düşünüyorum....Ayrica teşekkürederim. Allah razı olsun :D
e istanbul toplantisina bekleriz.... Baya popilersiniz.... sizi tanimiyan yok...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Nuket Hanım sizide hazır bursaya gelmısken aramızda gormek ısterdık acıkcası.. Arasıra cok sıddetlı ruzgarlar estı ve bız kesın Gokhan gelıyor dedık.( e yanında siz olabileceginizi de dusunuyorduk) Ama olmadı... Sadece ruzgarmış:)

umut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet guzel bir bulusmaydı hos vakıt gecırdık

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel vakit geçirdik bol sohbet harikaydı...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
en çok siz konuştunuz biz volkanla kukuma kuşu gibi oturduk:S

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
tabi tabi tabi:rofl:bi ara ben yoktum ozaman sustunuz heralde

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
:):):) su ıcerken ve sıgarayı ıcerken evet:)

umut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:rofl: evet haklı casmin biz hiç susmadık :rofl:

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
ama yakında yenıden yapalım gercekten cok eglencelıydı.. bu sefer bıletlı olsun bosuna yorulmasın cenemız:)