Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Düzenli Çalışacak freelance grafiker - Türkiye Geneli

wildturk1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yayinladiğiniz ilanda bir arkadaşımızla anlaştık.

İlan sonuçlanmıştır

Düzenli Çalışacak freelance grafiker

Program/Seviye: corel draw
adobe photoshop
bilgisi iyi derecede olması yeterlidir
her akşam saat 7-8 gibi yapılacaklar gönderilecektir aynı gece saat 12 yada 1 gibi istenilecektir

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: kısaca belirli ölçülere kalıplara el ilanı tasarımı diyebiliriz işin tanımına
tempolu bir iştir düzenli çalışamayacak arkadaşlar hiç müracaat etmesin bilgiler whatsapp üzerinden gönderilecektir günlük olarak

işi almak için biliyorum demeniz yetmez size bir kartvizit bilgisi göndereceğiz yapıp hemen geri göndermeniz gerekir cdr. formatında convertli olarak günlük iş yükü 10 ile 15 adet arasındadır

üçretlendirme aylıkdır aylık 1500 tl maaş şeklindedir

Not: ücretlendirmeyle ilgili konu altına lütfen azdı çokdu diye işle alakalı olmayan arkadaşlar fikir beyan edip konuyu sulandırmasınlar

E-posta: kentislem@gmail.com

Telefon: 0542 404 40 43

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

abarruh

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar mail gönderdim ve karşılığında bu mesaj gönderildi bana. Halen 1500 tl'ye inanan varsa başvuru yapsın.

Firma ismi orjinal yazı karekteri ve logosu ekte ayan doğalgazın yanina mühendislik eklenecek adres kısmına ayanmuhendislik@hotmail.com ilave edilecek üçretsiz keşif vurgulanacak karttaki kombi logolarına ek olarak eca kalde demirdöküm emko radyatörleri ve fırat boru kalde boru fitings ilave olacak

ölçü: genişlik110 mm x uzunluk 105 mm hazırlanan çalışma cdr yada psd formatında tarafımıza iletilecek

bu mesaj fikstir müracat eden arkadaşlara bire bir ayni kartvizit ve aynı bilgiler gönderilmektedir.

kFLZ.jpg

wildturk1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
baştada belirttiğim gibi ne mektepli nede alaylı olmanizla ilgilenmiyoruz şimdiye kadar çalıştıgınız kurumlar yada referanslarınızla da ilgilenmiyoruz fix bir mesajdir yukarda ki arkadaş art niyetli olarak paylaşmış deneme işini yapip gönderen arkadaşın yapmış olduğu iş başarılı bulunursa okeylenip çalışmaya başlayacağız. yukarda ki maaşa inanip inanmamak konusunda şaşirdim :) en abiyane tabirle piyasa ağzıyla yazılmış bir iş örneğidir

arkadaşlar kusura bakmayın beni mazur görün aranan taze kan bulundu ahmet beyle prensipte anlaştık umarım kendisiyle uzun süreler çalışırız ahmet beye hayırlı olsun Allah utandırmasın onuda bizide kendisinden ricam ilk maaşını aldığında buradaki konuya bilgi vermesidir abarruh arkadaşımızın merakı giderilmiş olur böylece

tüm mail gönderen iletişime gecen arkadaşlara teşekkür ediyorum yaklaşık 40 arkadaşımız iletişime geçti sadece 5 arkadaşımız deneme çalışması gönderdi ahmet beyin çalışması bunlarin içinde hem iş bilgisi hem piyasa bilgisi hemde baskı ve tasarımın hazırlanma süresi açısından bizim için gayet başarılıydı

ben daha iyisini hazirlarım diyen muhakkak çıkaçaktır :) halep ordaysa arşın burda demiş hoca takriben iki hafta sonra bir ekip arkadaşımıza daha ihtiyac duyacağiz umarım ahmet bey kadar iş bilgisi olan bir arkadaş daha deneme çalışması gönderir ilginize teşekkür eder

iş ilanı neticelendirilmiştir

hGTXp.jpg

wildturk1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yayinladiğiniz ilanda bir arkadaşımızla anlaştık.

İlan sonuçlanmıştır