Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Düzenli Parça Başı Tasarım - Türkiye Geneli

AnatoliaGrafik

🌱Yeni Üye🌱
Düzenli Parça Başı Tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw, Photoshop, Illustrator
veya verilen işi vektörel formatlarda verebilecek şekilde istediğiniz
program

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bir tekstil firmasının ürünleri üzerindeki tasarımları yapmak, Konuyu biraz daha açayım: Size örneğin bir tişört fotoğrafı gönderilecek bunun üzerindeki şekili birebir olarak vektörel hale çevireceksiniz. Konusunda uzman kişiler dönüş yapsın. Mail gönderen arkadaşlara iletişim bilgilerini vereceğim. Düzenli ve uzun süreli bir iştir. Ödemeleriniz her hafta belirteceğiniz banka hesabına yapılacaktır. Sürekli olacağı için uygun bütçeli adaylar değerlendirilecektir.

E-posta: fatihozdemirgrafik@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

blacksnow

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mail attım. 1 tişört fotosu ve adet ödenecek fiyat bildirirseniz sevinirim

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kimse sormamış ben sorayım bari, bu göndereceğiniz tshirtlerin üzerindeki baskıların hakları kime ait? Kimin tasarımını kopyalatacaksınız? Kimin emeğinin üzerinden para kazanacaksınız? Bu detayları da belirtecek misiniz? Yok belirtmeyecekseniz ben mevcut tasarımların üzerinden vektör çıkartıp yeniden piyasaya satacak tatlı su kurnazları olarak anımsayacağım sizi.

Grafiker olacağım para kazanacağım diye herşey evet demeyin; başka insanların emeklerinin araklanmasına göz yummayın, bugün ona yarın size..
para hep kazanılır da ahlak bir kere gitti mi daha da kazanılmaz.

enes06

🌱Yeni Üye🌱
mail attım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
ödemeler niye haftalık oluyor parça başı diyorsunuz ödemeleri haftalık diyorsunuz bu nasıl bir çeişki

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
Kimse sormamış ben sorayım bari, bu göndereceğiniz tshirtlerin üzerindeki baskıların hakları kime ait? Kimin tasarımını kopyalatacaksınız? Kimin emeğinin üzerinden para kazanacaksınız? Bu detayları da belirtecek misiniz? Yok belirtmeyecekseniz ben mevcut tasarımların üzerinden vektör çıkartıp yeniden piyasaya satacak tatlı su kurnazları olarak anımsayacağım sizi.

Grafiker olacağım para kazanacağım diye herşey evet demeyin; başka insanların emeklerinin araklanmasına göz yummayın, bugün ona yarın size..
para hep kazanılır da ahlak bir kere gitti mi daha da kazanılmaz.

Tebrik ederim duyarlılığınız için... Gördüğünüz gibi hababam debabam bu hırsızlara tuz yetiştirmeye devam ediyorlar. Hırsızla iş yapan da hırsızdır!

grafikbilimdir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Telefon verilmiyorsa hep dolandırıcı çıkıyor bu ilanlar. kimse grafikerlerin emeğiyle oynamasın.

semihgurbuz

🌱Yeni Üye🌱
tekstil firması için vektörel çizim

ilanınızı biraz geç inceledim. hala ihtiyaç varsa ilgilendiğimi belirtmek isterim.
bilgilerinize

Semih Gürbüz
0532 7753877

wasdfert

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
konu ile ilgili daha açıklayıcı olarak resim ve ücret mesaj atabilirmisiniz