Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

E-ticaret sitemize düzenli banner çalışması yapılacaktır. - İstanbul

tasarimtalep

🌱Yeni Üye🌱
E-ticaret sitemize düzenli banner çalışması yapılacaktır.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop - İyi düzey

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: E-ticaret (teknoloji ürünleri) sitemiz için düzenli tasarım çalışmaları yapacak arkadaş arıyoruz. Taleplerin zamanında yapılması önemlidir. Kampanya dönemlerinde taleplerimizi artabilir. Örnek çalışma ve ücret detaylarını mail atmanızı rica ederim. Geri dönüşler daha sonra yapılacaktır.
Aylık yapılacak çalışma detayı;
10 adet 1000x355px jpg
5 adet 120x600px jpg

E-posta: true_election@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

topaloglucansu

🌱Yeni Üye🌱
Verilen iletişim adresine mail gönderilmiştir. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

izel dut

🌱Yeni Üye🌱
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz. Forum içinden basitçe ''Alıntı yaparak yazacağınız mail gönderildi'' ibareniz yeterli olacaktır.

Merhaba,

Şuan Robotikfoto Prodüksiyon şirketinde çalışmaktayım ve bizim de e-ticaret sitelerimiz var size banner yapımı konusunda yardımcı olabilirim. Örnek olarak **" e-ticaret sitesinde bannerları inceleyebilirsiniz. Ben ek kısmında size iletiyorum. Ayrıca farklı bi sektörden örnekler ektedir.

En kısa sürede cevabınızı beklemekteyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gulcin683

🏅Acemi Tasarımcı🏅
atılan yorumlara ve maillere geri dönüş yapmak çok mu zor??

ozgekozan

🌱Yeni Üye🌱
freelance iş başvurusu hk.

Bana örnek bir brief verebilirseniz bende sizin için yaptığım çalışmaları paylaşabilirim ve fiyat teklifimi iletebilirim. En doğru çalışma yönteminin bu olduğunu düşünüyorum. İyi çalışmalar.