Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor... - Türkiye Geneli

frkrdgn

🌱Yeni Üye🌱
Freelance Olarak E-ticaret Sitemize Banner Çalışmaları Yapacak Grafiker Aranıyor...

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: E-Ticaret sitemizin haftalık ya da kampanyaya bağlı olarak düzenlenen ilgili alanlarına jpeg banner çalışmaları yapacak freelancer çalışma arkadaşları arıyoruz. Ayda yaklaşık 30 adet banner çalışması yapılacaktır ve düzenli olarak sürecektir. Detayları mail adresimize göndereceğiz portfolyo örneklerinden sonra konuşabiliriz.

E-posta: reelkombilisim@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

suziiş

🌱Yeni Üye🌱
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz. Forum içinden basitçe ''Alıntı yaparak yazacağınız mail gönderildi'' ibareniz yeterli olacaktır.

iyi derecede photoshop hakimiyetim var.Freelancer olarak çalışıyorum.Office programlarını çok iyi biliyorum.Anlaşabilirsek güzel olur. Fiyatlandırmalarınız nasıl?
**

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz. Forum içinden basitçe ''Alıntı yaparak yazacağınız mail gönderildi'' ibareniz yeterli olacaktır.

iyi derecede photoshop hakimiyetim var.Freelancer olarak çalışıyorum.Office programlarını çok iyi biliyorum.Anlaşabilirsek güzel olur. Fiyatlandırmalarınız nasıl?
**

Size yardımcı olabilirim.

CMYK44

🌱Yeni Üye🌱
Protfolyo

Portfolyo katalogu tarafınıza mail gönderdim.

sametayten

🌱Yeni Üye🌱
Size bu konuda yardımcı olabilirim. Detaylı bilgilerime gönderdiğim mailden bakabilirsiniz. Samet Ayten